Film na weekend: "Zmruż oczy"

Film na weekend: "Zmruż oczy"
(fot. fragment plakatu / materiały dystrybutora)
2 lata temu
Mat. dystrybutora / youtube.com / pk

Jedenastoletnia dziewczynka ucieka z domu by zamieszkać z byłym nauczycielem w opuszczonym gospodarstwie.

Na tle opustoszałego gospodarstwa rolnego, któremu kamera nadaje egzotycznych i urokliwych kształtów, rozgrywa się historia pełna subtelnego humoru i ciepła. Dawny nauczyciel (Zbigniew Zamachowski) przyjął posadę stróża i pilnuje skromnych reliktów techniki rolniczej. Jego towarzystwo stanowią sugestywnie zarysowane postaci Głupka (Andrzej Mastalerz) i bezpretensjonalnego młodego mężczyzny (Rafał Guźniczak). Dołącza do nich rezolutna jedenastolatka (Olga Prószyńska), która woli azyl pośród łąk od nowobogackiego domu rodzinnego. (Opis dystrybutora)

"Zmruż oczy" to wspaniałe zdjęcia, wyjątkowa muzyka i nieszablonowa historia. Na pewno przypadnie do gustu tym, którzy szukają "świętego spokoju" i oderwania od codziennej gonitwy. To jeden z najlepszych, polskich filmów.

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów NetflixShowmaxGoogle Play lub iTunes.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maciej Szczęsny SJ
22,43 zł
29,90 zł

Opanuj chrześcijańską sztukę mądrego życia

Walka z czasem, z przeciwnościami, z presją otoczenia, wreszcie zmaganie z samym sobą – wewnętrzna walka duchowa. Czy jedyną strategią na życie w pełni jest kontratak i odpieranie ciosów?

Maciej...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Zmruż oczy"
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Zmruż oczy"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.