Film na weekend: "Kto nigdy nie żył..."

Film na weekend: "Kto nigdy nie żył..."
(fot. Materiał dystrybutora)
Mat. dystrybutora / youtube.com / pk

Charyzmatyczny kapłan pomaga młodzieży uzależnionej od narkotyków. Niespodziewanie dowiaduje się, że jest nosicielem wirusa HIV.

Tytuł: Kto nigdy nie żył...
Reżyseria: Andrzej Seweryn
Scenariusz: Maciej Strzembosz
Gatunek: Dramat
Produkcja: Polska
Premiera: 2006
Obsada: Michał Żebrowski, Robert Janowski, Joanna Jabłczyńska

Opis dystrybutora: Ksiądz Jan na co dzień pomaga trudnej młodzieży. Metody, jakie stosuje w swojej pracy duszpasterskiej i fakt, że jest bardzo zżyty ze środowiskiem narkomanów, nie odpowiadają jego przełożonym. Jan otrzymuje polecenie wyjazdu na studia do Rzymu. Jest pewien, że to próba oddzielenia go od wiernych, potrzebujących pomocy młodych ludzi. Chce walczyć o swoje miejsce. Życie jednak dramatycznie zmienia wszystkie plany. W szpitalu dowiaduje się, że jest nosicielem wirusa HIV. Młody ksiądz musi samotnie przejść hiobową próbę. Rusza w drogę, która ma zakończyć jego życie, ale nieoczekiwanie przynosi nadzieję.

DEON.PL POLECA

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mark E. Thibodeaux SJ

500 lat skuteczności | 10 minut dziennie | 34 sposoby na spotkanie Boga

Kilkaset lat temu św. Ignacy Loyola poradził grupie swoich uczniów, żeby codziennie praktykowali rachunek sumienia. Uważał, że to najważniejszy moment w ciągu...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Kto nigdy nie żył..."
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.