Film na weekend: "Wszystko będzie dobrze"

Film na weekend: "Wszystko będzie dobrze"
fot. Materiały dystrybutora
Mat. prasowe / youtube.com / pk

Kiedy nastoletni Paweł dowiaduje się, że jego mama umiera na raka, postanawia pobiec w jej intencji do Częstochowy. "Wszystko będzie dobrze" to film nie tylko o odwadze i zmaganiach z przeciwnościami, ale również o dziecięcej ufności i wierze.

Tytuł: Wszystko będzie dobrze
Reżyseria: Tomasz Wiszniewski
Scenariusz: Robert Brutter, Tomasz Wiszniewski, Rafał Szamburski
Muzyka: Michał Lorenc
Gatunek: Dramat
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2007
Główne role: Robert Więckiewicz, Adam Werstak, Izabela Dąbrowska

DEON.PL POLECA"Wszystko będzie dobrze" to idealny film na sierpień i poruszająca historia z pielgrzymką w tle; czas przeznaczony na jego obejrzenie na pewno nie będzie stracony.

Oprócz wątku wiary i pielgrzymki, film porusza problem poszukiwania autorytetu, zmagania się z uzależnieniem, odnajdywania radości w prostych, codziennych sytuacjach, a także sensu cierpienia.

Na uwagę zasługuje muzyka Michała Lorenca i doskonała gra Roberta Więckiewicza. O tym, dlaczego warto obejrzeć "Wszystko będzie dobrze", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

Zobacz zwiastun:

Przeczytaj opis dystrybutora: Małe nadmorskie miasteczko. Matka 12-letniego Pawełka umiera na raka. Dziecko, chcąc wymodlić jej cudowne ocalenie, wyrusza na pielgrzymkę do Częstochowy. Chłopakowi, który ma do przebiegnięcia 350 kilometrów, w rozklekotanym mercedesie będzie towarzyszył, borykający się z problemem alkoholowym, nauczyciel wychowania fizycznego.

 

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Kiedyś pilot wycieczek, obecnie dziennikarz, podróżnik, bloger i obserwator świata. Od 10 lat redaktor DEON.pl. Uważa, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Jego ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko "w górę" od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast woli naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu. Interesuje się również historią, psychologią i duchowością. Lubi latać dronem, wędrować po górach i szukać wokół śladów obecności Boga. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży oraz internetowy modlitewnik do św. Józefa. Można go śledzić na Instagramie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
John Powell SJ

Ile razy w swoim życiu zastanawiałeś się, gdzie jest Twoje szczęście?

Gdzie zwykle go szukasz? W akceptacji ze strony ukochanej osoby? W tym, jak wyglądasz? W nowym samochodzie albo remoncie domu? Jeśli naprawdę chcesz odnaleźć...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Wszystko będzie dobrze"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.