Film na weekend: "Wszystko będzie dobrze"

Film na weekend: "Wszystko będzie dobrze"
fot. Materiały dystrybutora
Mat. prasowe / youtube.com / pk

Kiedy nastoletni Paweł dowiaduje się, że jego mama umiera na raka, postanawia pobiec w jej intencji do Częstochowy. "Wszystko będzie dobrze" to film nie tylko o odwadze i zmaganiach z przeciwnościami, ale również o dziecięcej ufności i wierze.

Tytuł: Wszystko będzie dobrze
Reżyseria: Tomasz Wiszniewski
Scenariusz: Robert Brutter, Tomasz Wiszniewski, Rafał Szamburski
Muzyka: Michał Lorenc
Gatunek: Dramat
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 2007
Główne role: Robert Więckiewicz, Adam Werstak, Izabela Dąbrowska

"Wszystko będzie dobrze" to idealny film na sierpień i poruszająca historia z pielgrzymką w tle; czas przeznaczony na jego obejrzenie na pewno nie będzie stracony.

Oprócz wątku wiary i pielgrzymki, film porusza problem poszukiwania autorytetu, zmagania się z uzależnieniem, odnajdywania radości w prostych, codziennych sytuacjach, a także sensu cierpienia.

Na uwagę zasługuje muzyka Michała Lorenca i doskonała gra Roberta Więckiewicza. O tym, dlaczego warto obejrzeć "Wszystko będzie dobrze", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

DEON.PL POLECA

Zobacz zwiastun:

Przeczytaj opis dystrybutora: Małe nadmorskie miasteczko. Matka 12-letniego Pawełka umiera na raka. Dziecko, chcąc wymodlić jej cudowne ocalenie, wyrusza na pielgrzymkę do Częstochowy. Chłopakowi, który ma do przebiegnięcia 350 kilometrów, w rozklekotanym mercedesie będzie towarzyszył, borykający się z problemem alkoholowym, nauczyciel wychowania fizycznego.

 

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Kiedyś pilot wycieczek. Obecnie dziennikarz, podróżnik, bloger i obserwator świata. Od 10 lat redaktor DEON.pl. Uważa, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Jego ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko "w górę" od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast woli naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu. Interesuje się również historią, psychologią i duchowością. Lubi latać dronem i wędrować po górach. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
John Powell SJ

Ile razy w swoim życiu zastanawiałeś się, gdzie jest Twoje szczęście?

Gdzie zwykle go szukasz? W akceptacji ze strony ukochanej osoby? W tym, jak wyglądasz? W nowym samochodzie albo remoncie domu? Jeśli naprawdę chcesz odnaleźć...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Wszystko będzie dobrze"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.