Film na weekend: "Wielki Mike. The Blind Side"

Film na weekend: "Wielki Mike. The Blind Side"
(fot. Materiały dystrybutora / fragment plakatu)
Mat. dystrybutora / youtube.com / pk

Poruszająca historia czarnoskórego Mike’a, który dzięki dobroci zamożnej rodziny poznaje, co to znaczy mieć dom. Film oparty na faktach.

Tytuł: Wielki Mike. The Blind Side / The Blind Side
Reżyseria: John Lee Hancock
Scenariusz: John Lee Hancock
Muzyka: Carter Burwell
Gatunek: Sportowy, Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2009
Główne role: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron

Oparta na faktach historia o rodzinie Tuohy i Michaelu Oherze, który stał się gwiazdą amerykańskiego footballu, niezwykle podnosi na duchu. Zachwyca w szczególności pełna emocji rola Sandry Bullock. Oglądając ten film, staniemy się świadkami niesamowitej podróży prawdziwego sportowca, który stał się zwycięzcą, zanim jeszcze postawił swój pierwszy krok na boisku.

Opis dystrubutora: Michael Oher (Quinton Aaron) niewiele wie na temat rodziny. A jeszcze mniej na temat sportu. To, co zna jako bezdomny nastolatek, to ulice i blokowiska Memphis. Zamożna Leigh Anne Tuohy (Sandra Bullock) nie zna takiego świata. Jednak gdy poznaje Michaela, on poznaje, co to znaczy mieć dom. A Tuohy'owie odnajdują coś, co zmienia ich życie: ukochanego nowego syna i brata.

 

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Wielki Mike. The Blind Side"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.