Film na weekend: "Wielki Mike. The Blind Side"

Film na weekend: "Wielki Mike. The Blind Side"
(fot. Materiały dystrybutora / fragment plakatu)
Mat. dystrybutora / youtube.com / pk

Poruszająca historia czarnoskórego Mike’a, który dzięki dobroci zamożnej rodziny poznaje, co to znaczy mieć dom. Film oparty na faktach.

Tytuł: Wielki Mike. The Blind Side / The Blind Side
Reżyseria: John Lee Hancock
Scenariusz: John Lee Hancock
Muzyka: Carter Burwell
Gatunek: Sportowy, Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2009
Główne role: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron

Oparta na faktach historia o rodzinie Tuohy i Michaelu Oherze, który stał się gwiazdą amerykańskiego footballu, niezwykle podnosi na duchu. Zachwyca w szczególności pełna emocji rola Sandry Bullock. Oglądając ten film, staniemy się świadkami niesamowitej podróży prawdziwego sportowca, który stał się zwycięzcą, zanim jeszcze postawił swój pierwszy krok na boisku.

DEON.PL POLECA

Opis dystrubutora: Michael Oher (Quinton Aaron) niewiele wie na temat rodziny. A jeszcze mniej na temat sportu. To, co zna jako bezdomny nastolatek, to ulice i blokowiska Memphis. Zamożna Leigh Anne Tuohy (Sandra Bullock) nie zna takiego świata. Jednak gdy poznaje Michaela, on poznaje, co to znaczy mieć dom. A Tuohy'owie odnajdują coś, co zmienia ich życie: ukochanego nowego syna i brata.

 

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Wielki Mike. The Blind Side"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.