Film na weekend: "Wszystko stracone"

Film na weekend: "Wszystko stracone"
fot. Fragment plakatu / materiały dystrybutora
6 miesięcy temu
Materiały dystrybutora / YouTube

Poruszająca historia żeglarza, którego jacht zderza się z dryfującym w oceanie kontenerem. Pomimo doświadczenia i wytrwałości bezimienny bohater rozpoczyna desperacka walkę o życie.

Tytuł: Wszystko stracone / All Is Lost
Reżyseria: J.C. Chandor
Scenariusz: J.C. Chandor
Muzyka: Alex Ebert
Gatunek: Przygodowy / Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2013
Główne role: Robert Redford

"Wszystko stracone" to film jednego aktora; od początku do końca obserwujemy działania głównego (i jedynego) bohatera, który za wszelką cenę próbuje się ocalić. Mimo małej ilości dialogów, film nie jest nudny i trzyma w napięciu. "Wszystko stracone" w ciekawy i wierny sposób ukazuje piękno żeglowania i z pewnością spodoba się wszystkim, którzy lubią żeglarskie klimaty.

Opis dystrybutora: Zdobywca nagrody Akademii Filmowej, Robert Redford, w filmie "Wszystko stracone" wciela się w postać żeglarza, który rozpoczyna walkę z morskim żywiołem, po tym, jak jego jacht uległ uszkodzeniu. Trzymający w napięciu, nakręcony z rozmachem hołd złożony ludzkiej wytrwałości i sile przetrwania.

 

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

 

Redaktor DEON.pl, dziennikarz, bloger, podróżnik i obserwator świata. Interesuje się turystyką kolejową i przyrodniczą. Lubi chodzić po górach i nurkować. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso
25,83 zł
36,90 zł

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Wszystko stracone"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.