Ten projekt filmowy pobłogosławił sam papież Franciszek

Ten projekt filmowy pobłogosławił sam papież Franciszek
Fot. Do zobaczenia w Niebie! / YouTube
1 rok temu
Do zobaczenia w Niebie! / YouTube / pk

Kim są polskie siostry, które w Boliwii i Zambii pomagają chorym, opuszczonym, a przede wszystkim dzieciom i sierotom? Na czym polega ich misja? Zobacz niezwykły materiał.

Ten film trwa godzinę i w poruszający sposób ukazuje pracę Polskich sióstr zakonnych, które pracują wśród najbiedniejszych i dla najbardziej potrzebujących.

"Przekonaj się i zobacz najnowszy film dokumentalny naszej produkcji. Zapraszamy na 55 minutowy materiał, który zrealizowaliśmy w południowej Ameryce oraz w Afryce. Ten projekt filmowy pobłogosławił nam sam Papież Franciszek" - napisali twórcy filmu.

"Zapraszamy także do wsparcia naszych działań, tak abyśmy wspólnie mogli zmieniać rzeczywistość osób, które odwiedzamy. To, czego teraz najbardziej potrzebują to nadzieja na godne życie. Dlatego na naszym kanale chcemy pokazywać te wszystkie miejsca i zwracać na nie uwagę opinii publicznej. Aby to było możliwe - potrzebujemy środków. Potrzebujemy Twojego wsparcia, by docierać do miejsc, gdzie ratuje się człowieczeństwo" - apelują twórcy.

Jak można pomóc?

Patronite: KLIK!

Darowizna // PAYPAL: maciejsyka@yahoo.ca

account number: PL90 1600 1185 1843 3618 8000 0001 ▪ tytuł: „Do zobaczenia w Niebie - darowizna” ▪ numer BIC: PPABBPLPK, SWIFT CODE: PPABPLPK ▪ adres: The Human Experience - Poland, ul. Welniany Rynek 9/3, 85-036 Bydgoszcz ▪ bank: BNP Paribas Bank Polska SA, ul. Kasprzaka 10/16, Warsaw, 01-211 Polska

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Benedykt XVI
24,43 zł
34,90 zł

Po Maryi, będącej czystym odblaskiem światła Chrystusa, Chrystusową prawdę przekazują nam apostołowie słowem i własnym świadectwem. Ich misja nie jest jednak odosobniona, ale wpisana w tajemnicę komunii obejmującej cały Lud Boży i urzeczywistniającej się stopniowo,...

Skomentuj artykuł

Ten projekt filmowy pobłogosławił sam papież Franciszek
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.