Gracz futbolu amerykańskiego wstąpi do seminarium. Powołanie odkrył na boisku

Gracz futbolu amerykańskiego wstąpi do seminarium. Powołanie odkrył na boisku
Fot. Kansas State Wildcats: K-StateOnline / YouTube.com
ncregister.com / tk

Landry Weber jest graczem futbolu amerykańskiego w drużynie Kansas State University Wildcats. Na co dzień studiuje rachunkowość, jednak po zakończeniu nauki zamierza wstąpić do seminarium i zostać księdzem.

Landry Weber przyznał, że powołanie do kapłaństwa czuł już od dziecka, jednak znak od Boga otrzymał dużo później, leżąc na boisku. Kiedy w pewnym momencie zaczął spotykać się z dziewczyną nie był przekonany czy to właściwa droga, którą powinien podążać.

DEON.PL POLECA
- Do drugiej w nocy leżałem na boisku treningowym wpatrując się w niebo. Zapytałem Boga: „chcesz, żebym był z tą dziewczyną, czy chcesz, żebym był z Tobą?”. Wtedy, jak wspomina Landry, w gwiazdach ujrzał krzyż i zrozumiał jakie jest jego powołanie.

Młody sportowiec ukończył księgowość i obecnie kształci się na magistra z rachunkowości. Po zakończeniu nauki zamierza jednak wstąpić do seminarium Św. Jana Marii Vianneya w Denver.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Landry Weber (@landryweber12)

Weber wyznał, że w jego duchowości szczególnie ważne znaczenie odgrywa Eucharystia, spowiedź i Najświętsza Maryja Panna.

- Odkryłem, że modlitwa, przyjmowanie Eucharystii, spędzanie czasu na adoracji i spowiedź mają ogromny wpływ na moje życie i moją relację z Jezusem oraz na moje zdrowie psychiczne – przyznaje zawodnik Kansas State University Wildcats.

Źródło: ncregister.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
George Augustin

Wy, rodziny, jesteście nadzieją Kościoła i świata! Bóg – Ojciec, Syn i Duch Święty – stworzył ludzkość na swój obraz, aby miała ona udział w Jego miłości, aby była rodziną rodzin i cieszyła się tym...

Skomentuj artykuł

Gracz futbolu amerykańskiego wstąpi do seminarium. Powołanie odkrył na boisku
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.