Ida Nowakowska: drugiej połówki szukajcie w kościele

Ida Nowakowska: drugiej połówki szukajcie w kościele
(fot. instagram.com)
fakt.pl / pp

Znana tancerka i prezenterka przyznała, że gdyby była singielką to miłości szukałaby w kościele a nie na Tinderze.

„To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze (aplikacja randkowa - red.)” – stwierdziła Ida Nowakowska w rozmowie z Faktem.

Dodała, że gdyby nie miała męża, to chodziłaby na każdą Mszę. „Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie!” – zapewniała prezenterka.

Ida Nowakowska przyznała też, że swoim pomysłem dzieli się ze znajomymi, a także napotkanymi przypadkowo osobami. Zaproponowała to m.in... taksówkarzowi! "Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! A oni się dziwią. „Gdzie? W którym?” I wtedy zapisuję im, gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny!" - mówi w wywiadzie. 

Ida Nowakowska ma 29 lat, jest tancerką, aktorką, prezenterką telewizyjną. Jej mężem od 2015 roku jest Jack Herndon. W wywiadach często podkreśla, że wiara w Boga, to najlepsze co wydarzyło się w jej życiu. Nie kryje się też z tym w mediach społecznościowych. Zobaczcie jej profil na Instagramie: 

DEON.PL POLECA

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu.
Są takie chwile, kiedy nie mamy już na nic sił.
Są takie dni, kiedy trudno nam dostrzec nadzieję.

Nadziejnik, który trzymasz w swoich rękach, jest właśnie...

Skomentuj artykuł

Ida Nowakowska: drugiej połówki szukajcie w kościele
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.