Janek Mela: Panie Boże, daj żeby każdemu człowiekowi raz mógł spłonąć dom

Janek Mela: Panie Boże, daj żeby każdemu człowiekowi raz mógł spłonąć dom
(fot. 2Ryby / Youtube.com)
1 rok temu

"Kiedy się działy tragedie w moim życiu, zastanawiałem się dlaczego nas to spotyka? Dlaczego straciłem rękę i nogę? Dlaczego nasz dom spłonął? Dlaczego straciłem młodszego brata? Myślałem sobie, że Pan Bóg działa w taki prosty sposób - że za dobre wynagradza, a za złe karze" - mówi Janek Mela.

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Czasami Bóg może dopuścić do pożaru domu, żebyś zobaczył więcej. Posłuchaj:

Więcej znajdziesz w najnowszym audiobooka Wydawnictwa 2RYBY.PL „Czas na rozwój”, którego autorami są bp Michał Janocha, Jan Mela, abp Grzegorz Ryś, Robert Friedrich „Litza”, Amelia i Dominik Golemowie oraz ks. Mariusz Rosik.

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą sięgnąć dalej i głębiej niż tylko warstwa sukcesu zawodowego. „Czas na rozwój” to przewodnik po świecie rozwoju, w jego różnych odsłonach i aspektach – rodzinnym, duchowym, intelektualnym, w którym kilku autorów przedstawia nam swoje postrzeganie rozwoju. Każdy z nich podchodzi do tematu w wyjątkowy – właściwy dla siebie sposób. Duchowni i świeccy, artyści i społecznicy podpowiadają, jak rozwinąć się w więzi z drugim człowiekiem, jak wykorzystać do rozwoju własne ograniczenia i słabości, sztukę, ciszę i Biblię.

Jeśli chcesz otworzyć się na zupełnie nowe możliwości, poznać trochę lepiej swoje serce i odkryć jego uśpione zdolności – koniecznie już teraz sięgnij po „Czas na rozwój”! Więcej znajdziesz tutaj.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
31,50 zł
35,00 zł
  • Jak rozwijać swoje talenty dla dobra własnego i innych ludzi?
  • Jak wykorzystać do rozwoju swoje słabości i ograniczenia?
  • Jak zbudować dom pełen silnych i zdrowych więzi?
  • ​Jak dbać o swój rozwój osobisty na poziomie duchowym,...

Skomentuj artykuł

Janek Mela: Panie Boże, daj żeby każdemu człowiekowi raz mógł spłonąć dom
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.