Robert "Litza" Friedrich: żyjemy w trójkącie z moją żoną, bo...

Robert "Litza" Friedrich: żyjemy w trójkącie z moją żoną, bo...
(fot. Aotearoa [CC BY-SA 3.0])

"...bo jest między nami Bóg - i musi być. Patrzeć na moją żonę bez krzyża, to grozi śmiercią" - mówi znany muzyk.

"Ja nic nie wiem o chrześcijaństwie. Dotyka tylko rąbkiem, już prawie myślę że wiem, ale wiem, że nic nie wiem. Tylko widzę Jego miłość i to, że On jest wierny. Zupełnie inaczej niż ja" - opowiada Litza w nagraniu.

Fragment pochodzi z najnowszego audiobooka Wydawnictwa 2RYBY.PL „Czas na rozwój”, którego autorami są bp Michał Janocha, Jan Mela, abp Grzegorz Ryś, Robert Friedrich „Litza”, Amelia i Dominik Golemowie oraz ks. Mariusz Rosik.

DEON.PL POLECA


To propozycja dla wszystkich, którzy chcą sięgnąć dalej i głębiej niż tylko warstwa sukcesu zawodowego. „Czas na rozwój” to przewodnik po świecie rozwoju, w jego różnych odsłonach i aspektach – rodzinnym, duchowym, intelektualnym, w którym kilku autorów przedstawia nam swoje postrzeganie rozwoju. Każdy z nich podchodzi do tematu w wyjątkowy – właściwy dla siebie sposób. Duchowni i świeccy, artyści i społecznicy podpowiadają, jak rozwinąć się w więzi z drugim człowiekiem, jak wykorzystać do rozwoju własne ograniczenia i słabości, sztukę, ciszę i Biblię.

Jeśli chcesz otworzyć się na zupełnie nowe możliwości, poznać trochę lepiej swoje serce i odkryć jego uśpione zdolności – koniecznie już teraz sięgnij po „Czas na rozwój”! Więcej znajdziesz tutaj.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
  • Jak rozwijać swoje talenty dla dobra własnego i innych ludzi?
  • Jak wykorzystać do rozwoju swoje słabości i ograniczenia?
  • Jak zbudować dom pełen silnych i zdrowych więzi?
  • ​Jak dbać o swój rozwój osobisty na poziomie duchowym,...

Skomentuj artykuł

Robert "Litza" Friedrich: żyjemy w trójkącie z moją żoną, bo...
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.