Czy kartki do spowiedzi psują wiarę?

Czy kartki do spowiedzi psują wiarę?
(fot. shutterstock.com)
3 lata temu

"Byłem ogromnym przeciwnikiem kartek do spowiedzi, ale do czasu" - mówi znany duszpasterz ksiądz Malina. Czy można w ogóle sensownie obronić takie praktyki?

***

Pięć zasad "kuchni miłości", które każdy myślący o małżeństwie powinien znać jeszcze przed ich skosztowaniem. Wnikliwe przemyślenia poparte wieloma praktycznymi przykładami sprawią, że będziesz do nich wracać. Za każdym razem znajdziesz nowy smak i nową inspirację do wzmocnienia siebie i Twojego małżeństwa.

***

Fragmenty pochodzą z audiobooka "Małżeństwo od kuchni" ks. Mirosława Malińskiego, który możecie kupić w naszym sklepie.

Ks. Mirosław Maliński (Malina) - w duszpasterstwie akademickim takiego człowieka nie można znaleźć. Co najwyżej Malinę, bo tak nazywają go studenci. Duszpasterz - inicjator "ryb w sieci". Ekspresyjny kontemplatyk, który nieustannie zagrzewa akademików do działania w "Maciejówce".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Mirosław Maliński
26,91 zł
29,90 zł

Pięć bardzo wyszukanych przepisów na dania, które każdy myślący o małżeństwie powinien znać jeszcze przed ich skosztowaniem

Małżeństwo od kuchni wg Maliny. Wnikliwe przemyślenia poparte wieloma praktycznymi przykładami sprawią, że będziesz do nich wracać. Za...

Skomentuj artykuł

Czy kartki do spowiedzi psują wiarę?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.