Kanada: para „przepłynęła” domem na drugi brzeg zatoki

Kanada: para „przepłynęła” domem na drugi brzeg zatoki
Fot. Newsflash / YouTube.com
1 miesiąc temu
polsatnews.pl / tk

Para z Nowej Fundlandii w Kanadzie nie zgodziła się na zburzenie swojego domu stojącego na posiadłości innych właścicieli. Znalazła nietypowe rozwiązanie tego problemu transportując konstrukcję po wodzie za pomocą motorówek.

Jak podaje polsatnews.pl, Daniele Penney i Kirki Lovell mieszkali w dwupiętrowym domu z widokiem na góry i zatokę McIvers. Kiedy dowiedzieli się, że właściciele posiadłości, na której stoi dom chcą go zburzyć postanowili przepłynąć konstrukcją na drugi brzeg zatoki. Parze pomogli w tym sąsiedzi.

Aby przetransportować dom po wodzie umieszczono go na beczkach i przymocowano do metalowej ramy, która miała zwiększyć wyporność konstrukcji. Całość była przyczepiona do kilku motorówek transportujących dom na drugi brzeg zatoki.

Mimo różnych komplikacji udało się przepłynąć budynkiem w bezpieczne miejsce. Para podziękowała zespołowi złożonemu z przyjaciół i sąsiadów za wysiłek, dzięki któremu, cała operacja zakończyła się sukcesem.

Źródło: polsatnews.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
27,93 zł
39,90 zł

Pozwól nadziei rozkwitnąć na nowo

Kanapa, stół, okno z widokiem na niebo – to od jakiegoś czasu cały nasz świat. Wśród czterech ścian zatęskniliśmy za zwykłą codziennością i wypiciem kawy z dawno niewidzianym bliskim. Wielu...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Kanada: para „przepłynęła” domem na drugi brzeg zatoki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.