Kanadyjski snowboardzista wygrał walkę z rakiem i zdobył złoto w Pekinie

Kanadyjski snowboardzista wygrał walkę z rakiem i zdobył złoto w Pekinie
Max Parrot (Youtube/CBC News)
dailymail.co.uk/youtube/dm

27-letni kanadyjski snowboardzista Max Parrot, który niedawno wygrał walkę z rakiem, właśnie zdobył złoto podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w Slopestyle, pokonując miejscowego faworyta Su Yiming z Chin. Sportowiec został zmuszony do wycofania się z rywalizacji w 2019 roku z powodu choroby. W tym czasie musiał stoczyć największą bitwę swojego życia.

Kanadyjski snowboardzista Max Parrot wygrał męską imprezę slopestyle w druzgocącym stylu. Olśnił sędziów w Genting Snow Park swoim niesamowitym wachlarzem trików i skoków.

Nie tak dawno mężczyzna wygrał walkę z rakiem. U Parrota zdiagnozowano chłoniaka Hodgkina zaledwie 10 miesięcy po zdobyciu srebra w Slopestyle w 2018 roku. Z tego powodu Max został zmuszony do przerwania potyczek sportowych w latach 2018-2019. 

W filmie dokumentalnym o swojej walce z rakiem podkreśla, że chce pomóc jak największej liczbie ludzi w walce z rakiem.

DEON.PL POLECA

Dziś w Pekinie, Parrot udowodnił, że całkowicie wyzdrowiał, kiedy olśnił sędziów w Genting Snow Park swoim niesamowitym wachlarzem trików, skoków i zakrętów w jasnym słońcu.

dailymail.co.uk/youtube/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Kanadyjski snowboardzista wygrał walkę z rakiem i zdobył złoto w Pekinie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.