Kasia Bogusz: Jestem ambasadorem adoracji. To miejsce mojego uzdrowienia i ta piosenka mówi o tym [PREMIERA]

Kasia Bogusz: Jestem ambasadorem adoracji. To miejsce mojego uzdrowienia i ta piosenka mówi o tym [PREMIERA]
fot. DEON Studio Sessions
1 rok temu

"Nie jestem osobą, która dostaje na modlitwie jakieś obrazy, słowa, ale mam często takie doświadczenie, że w zwykłym pokoju i w tej właśnie ciszy, w spotkaniu spojrzeń, bardzo dużo się dzieje" - mówi Kasia Bogusz, wokalistka 'owcy' oraz 'Dikandy'. Posłuchajcie niezwykle poruszającej modlitwy, którą zaśpiewała.

"Czy lubię ciszę? Bardzo i coraz bardziej. Cieszy mnie to, bo kiedyś unikałam ciszy, zagłuszałam ją, a teraz coraz bardziej mam takie poczucie, że On przychodzi w ciszy, chce do mnie przychodzić w ciszy. Nie jestem osobą, która dostaje na modlitwie jakieś obrazy, słowa, ale mam często takie doświadczenie, że w zwykłym pokoju i w tej właśnie ciszy, w spotkaniu spojrzeń, bardzo dużo się dzieje. Jestem też ambasadorem adoracji, to jest takie miejsce mojego uzdrowienia. I ta pieśń mówi właśnie o kwintesencji tego, po co ja tam chodzę. Bo chcę pić, a On mówi, że mi da mi pić. I woda z tej studni nieskończonej, nieprzebranej, ona może nas uzdrowić. To Źródło" - dodaje Kasia Bogusz

 Kasia podzieliła się z nami również historią pewnej "zguby", która pokazała jej właściwą perspektywę w życiu i w wierze:

"Wiele lat temu, kiedy zgubiłam cenną dla siebie rzecz, byłam zirytowana dość mocno. Tym bardziej, że nie przeze mnie ją zgubiłam. Miałam w sobie złość i chciałam to jakoś wykrzyczeć, ale po chwili pomyślałam: 'dziewczyno, nie instaluj się'. Nie instaluj się tu, nie zbieraj rzeczy, nie przywiązuj się do rzeczy. Ja głęboko wierzę w obietnicę, że tam na górze jest mieszkań wiele, jak powiedział nasz brat Chrystus Pan i my jesteśmy tu tylko na chwilę".

Po tych słowach brawurowo wykonała cover utworu Alice Merton "No roots", zapowiadając go: "Ta piosenka jest o tym, że ja nie mam tu zapuszczonego korzenia, bo mój dom nigdy nie był na ziemi".

***

Jeśli chcecie usłyszeć więcej dobrej muzyki, zajrzyjcie na nasz kanał DEON Studio Sessions i subskrybujcie go:

***

Ślady Boga | DEON Studio Sessions

Miałeś kiedyś wrażenie, że poprzez jakąś piosenkę dotknął Cię Bóg? Przemówił do Ciebie, przytulił, pocieszył, rozwiał wątpliwości, uwolnił… Spotkałeś się z Nim w muzyce? Jeśli nie, to w ciągu najbliższych kilku tygodni będziesz mógł tego doświadczyć. Adwent to czas oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa, ale czy to znaczy, że Bóg nas opuścił? Nic bardziej mylnego. Wypełnia Sobą wszystko i wszystkich, czyniąc nas piękniejszymi i prawdziwszymi. I właśnie tego piękna oraz prawdy poszukamy również w muzyce.

Zaprosiliśmy do współpracy niezwykle utalentowanych wokalistów oraz instrumentalistów - Kasia Bogusz, Daga Gregorowicz, Małgosia Hutek, Przemek Kleczkowski, Hyper Son - dla których tworzenie muzyki to też sposób na modlitwę. Razem stworzyliśmy projekt, który Was pozytywnie zaskoczy. Usłyszcie covery piosenek, które dobrze znacie, ale czy wiecie, że mówią one o Bogu i jego wielkiej miłości do nas? Przekonajcie się sami.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
25,83 zł
36,90 zł

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu.
Są takie chwile, kiedy nie mamy już na nic sił.
Są takie dni, kiedy trudno nam dostrzec nadzieję.

Nadziejnik, który trzymasz w swoich rękach, jest właśnie...

Skomentuj artykuł

Kasia Bogusz: Jestem ambasadorem adoracji. To miejsce mojego uzdrowienia i ta piosenka mówi o tym [PREMIERA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.