Koniecznie posłuchaj tego utworu w Boże Ciało [MUZYKA]

Koniecznie posłuchaj tego utworu w Boże Ciało [MUZYKA]
fot. RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube
RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube / pk

Poszukujesz inspiracji, która pomoże ci przeżyć dzisiejsze święto? Jeśli tak, mamy dla ciebie wspaniałą propozycję.

Posłuchaj utworu "Dzięki Ci Panie" w nowej, niezwykłej Adama Kabacińskiego i w wykonaniu zespołu Boguchwała. Autorem "Dzięki Ci Panie" jest Paweł Bębenek, kompozytor i twórca wielu pięknych utworów Eucharystycznych, które od lat śpiewane są w kościołach w całej Polsce.

Kim są artyści z zespołu Boguchwała?

To muzycy grający taneczne uwielbienia oraz koncerty na chwałę Boga Żywego. Każdy z nich na co dzień zajmuje się muzyką i współpracuje z takimi artystami jak Katarzyna Groniec, Pink Freud, Paulina i Natalia Przybysz, Tau (Medium), Night Marks Electric Trio, Owca, Dikanda, New Life M, Natalia Lubrano, Alicja Janosz i innymi. Są grupą profesjonalistów, którzy z natchnienia Ducha Świętego postanowili oddawać chwałę Bogu, używając swoich talentów, aby modlić się muzyką i śpiewem oraz pomagać modlić się innym w duchu radości, dziękczynienia i uwielbienia. Tworzą muzykę na chwałę Pana Boga w nowoczesnych, tanecznych stylistykach muzycznych, aby modlitwa wyrażana była nie tylko duchem, ale także ciałem przez taniec, tak jak podpowiada im serce.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Koniecznie posłuchaj tego utworu w Boże Ciało [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.