"Przyjdź". Posłuchajcie utworu, który jest modlitwą o wylanie Ducha Świętego

"Przyjdź". Posłuchajcie utworu, który jest modlitwą o wylanie Ducha Świętego
fot. RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube
RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube / pk

"Panie Boże, jeśli ja mam jeszcze w Ciebie wierzyć i z Tobą żyć, to błagam Cię, zachwyć mnie sobą! Zachwyć mnie sobą w taki sposób, żebym nie miał wątpliwości! Bo jeśli jesteś Bogiem, to na pewno mnie zachwycisz" - tak modlił się jego autor. I ta modlitwa się wypełniła.

"Podobnie także Duch przychodzi z pomocą naszej słabości. Gdy bowiem nie umiemy się modlić tak, jak trzeba, sam Duch przyczynia się za nami w błaganiach, których nie można wyrazić słowami".  List do Rzymian 8, 26

"Na długo przed powstaniem tej piosenki był taki moment w moim życiu, że czułem się bardzo daleko od Pana Boga, daleko od Kościoła. Chciałem zrezygnować z życia wiarą i pójść zupełnie inną drogą. Pamiętam jednak, że pewnego razu będąc w kościele, ostatkiem sił zawołałem prosto z serca: «Panie Boże, jeśli ja mam jeszcze w Ciebie wierzyć i z Tobą żyć, to błagam Cię, zachwyć mnie sobą! Zachwyć mnie sobą w taki sposób, żebym nie miał wątpliwości! Bo jeśli jesteś Bogiem, to na pewno mnie zachwycisz». I ta modlitwa się wypełniła. Bóg się po prostu objawił. I o tym jest ta piosenka” - wspomina Adam Kabaciński, autor tekstu, odpowiedzialny również za muzykę i produkcję.

Posłuchajcie kolejnego utworu zespołu Boguchwała:

Kim są artyści z zespołu Boguchwała?

To muzycy grający taneczne uwielbienia oraz koncerty na chwałę Boga Żywego. Każdy z nich na co dzień zajmuje się muzyką i współpracuje z takimi artystami jak Katarzyna Groniec, Pink Freud, Paulina i Natalia Przybysz, Tau (Medium), Night Marks Electric Trio, Owca, Dikanda, New Life M, Natalia Lubrano, Alicja Janosz i innymi. Są grupą profesjonalistów, którzy z natchnienia Ducha Świętego postanowili oddawać chwałę Bogu, używając swoich talentów, aby modlić się muzyką i śpiewem oraz pomagać modlić się innym w duchu radości, dziękczynienia i uwielbienia. Tworzą muzykę na chwałę Pana Boga w nowoczesnych, tanecznych stylistykach muzycznych, aby modlitwa wyrażana była nie tylko duchem, ale także ciałem przez taniec, tak jak podpowiada im serce.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Benedykt XVI

Duch Święty nadal działa z mocą w Kościele, a Jego działanie wydaje obfite owoce, jeśli jesteśmy skłonni otworzyć się na Jego odnawiającą moc. Dlatego jest ważne, aby każdy z nas Go poznał, nawiązał z Nim...

Skomentuj artykuł

"Przyjdź". Posłuchajcie utworu, który jest modlitwą o wylanie Ducha Świętego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.