"Ksiądz z Osiedla" chce otworzyć lokal w Warszawie. Ceny nie będą w nim obowiązywały

"Ksiądz z Osiedla" chce otworzyć lokal w Warszawie. Ceny nie będą w nim obowiązywały
Fot. Bez Tajemnic / YouTube.com
eska.pl / tk

Ks. Rafał Główczyński znany jako "Ksiądz z Osiedla" poinformował niedawno o planach otworzenia w Warszawie klubokawiarni. Lokal będzie otwarty dla wszystkich, a każdy gość zapłaci w niej tyle, ile będzie mógł.

Ks. Rafał Główczyński to salwatorianin, który znany jest ze swoich nietypowych form ewangelizacji głównie dla młodzieży. Co weekend organizuje taneczne imprezy pod mostem Świętokrzyskim w Warszawie, a na TikToku odpowiada na różne pytania internautów i wrzuca zabawne oraz bardziej poważne filmiki.

"Ksiądz z Osiedla" chce otworzyć lokal

Niedawno kapłan poinformował o planach otwarcia w stolicy klubokawiarni. Jak czytamy na eska.pl, „Pomysł na klubokawiarnię pojawił się ze względu na to, że ewangelizacje pod Mostem Świętokrzyskim odbywają się raz w tygodniu, a uczestnicy chcieliby, żeby takie spotkania były częstsze”.

DEON.PL POLECA

Za pośrednictwem Instagrama "Ksiądz z Osiedla" poinformował, że lokal będzie mieścił się w centrum Warszawy i będzie otwarty dla każdego. W klubokawiarni nie będzie obowiązywał żaden cennik, a goście zapłacą tyle, ile będą w stanie.

Program lokalu wygląda następująco: poniedziałek będzie dniem eko – jedzenie za pomoc w sprzątaniu nadbrzeża (Wisły – przyp. red.), a wieczorem kurs Alpha. Wtorki będą dniami dla seniorów (bale z recydywistami jako partnerami do tańca), w środy będą odbywały się dni singla, czwartki będą dniami otwartymi dla wszystkich, którzy nie odnajdują się w Kościele, natomiast w piątki lokal odwiedzą różni ciekawi goście. Soboty będą dniem imprez bezalkoholowych, natomiast niedziele zaplanowano dla rodzin (animacje i zajęcia dla dzieci).

Ks. Główczyński zaznaczył, że w klubokawiarni nie będzie podawany alkohol i nie będzie można w nim korzystać z telefonów. "Kiedy otwarcie: z Bożą i ludzką pomocą na początku lipca" – napisał "Ksiądz z Osiedla".

Źródło: eska.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Ksiądz z Osiedla" chce otworzyć lokal w Warszawie. Ceny nie będą w nim obowiązywały
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.