Ksiądz z osiedla parodiuje wiernych dających na tacę. Internauci zachwyceni

Ksiądz z osiedla parodiuje wiernych dających na tacę. Internauci zachwyceni
Fot. ksiadz_z_osiedla / TikTok
ksiadz_z_osiedla / TikTok / pk

Ks. Rafał Główczyński, znany jako "Ksiądz z Osiedla" jest postacią rozpoznawalną w polskim internecie. Na swoim koncie na TikToku nie tylko komentuje bieżące wydarzenia i odpowiada na pytania internautów, ale również zamieszcza zabawne filmy. Jeden z nich dotyczy kościelnej tacy.

Jedno z najnowszych nagrań księdza Rafała pokazuje postawy wiernych, którzy składają ofiarę na tacę. Duchowny parodiuje cztery osoby - człowieka zamyślonego, przybysza z zagranicy, "rozmieniacza" i przyszłego biznesmena.

Film zamieszczony przez ks. Rafała Główczyńskiego spotkał się z pozytywnymi reakcjami internautów.

"Zdarzyło się kiedykolwiek, że ktoś wyjął kasiorke z tacy?", "Biznesmen najlepszy", "Naprawdę rozmieniają?" - to tylko niektóre z komentarzy.

@ksiadz_z_osiedla Bywa zabawnie :D #dc #d #fyp #f #ksiadz #ksidzazosiedla #tt #funny #joke What You Won't Do for Love - Bobby Caldwell
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Ksiądz z osiedla parodiuje wiernych dających na tacę. Internauci zachwyceni
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.