Ksiądz z osiedla porwał do tańca seniorki. Nagranie stało się hitem

Ksiądz z osiedla porwał do tańca seniorki. Nagranie stało się hitem
Fot. Ksiądz z osiedla / TikTok
Ksiądz z osiedla / TikTok / pk

Ks. Rafał Główczyński, znany jako "Ksiądz z osiedla", zamieścił w sieci film, na którym tańczy z seniorkami na dyskotece. Nagranie bardzo spodobało się internautom.

Film z tańczącym księdzem został nagrany czasie w balu seniora w Piastowie. Na nagraniu widać, jak ksiądz Rafał prosi do tańca członkinie klubu seniora, a te z radością odpowiadają na jego zaproszenie.

DEON.PL POLECA
Ksiądz porwał staruszki do tańca

Nagranie bardzo spodobało się internautom, którzy wyrazili uznanie dla księdza Główczyńskiego w komentarzach. "Ksiądz ma ten dryg. A starsze panie uwielbiają czuć, że mają znowu 18 lat. Wspaniale!", "Jak byłam nastolatką, to też mieliśmy takiego fajnego księdza", "Pamiętam czasy liceum i super księdza, najlepsze lekcje były z nim", "Takich księży potrzebujemy" - to tylko niektóre z komentarzy.

Oglądając nagranie, trudno nie wsłuchać się w odważną muzykę ("Jesteś idealna" - Skolim), która nawiązuje do damsko-męskiej relacji. Ksiądz z osiedla skomentował wybór muzyki krótko: "Młodzież wybiera piosenki".

DEON.PL POLECA

@ksiadz_z_osiedla @hanka @Zuzka @oliweczqaaaaa @Gaba???? @ Musimy więcej z sobą rozmawiać. V Bal seniora w Piastowie :D #dc #D #fyp #f #ksiadz #ksiadzzosiedla #dance #trend #viral dźwięk oryginalny - Ksiądz z osiedla
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Ksiądz z osiedla porwał do tańca seniorki. Nagranie stało się hitem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.