Ksiądz z TikToka założył perukę i nagrał film, który bawi do łez

Ksiądz z TikToka założył perukę i nagrał film, który bawi do łez
fot. montenegrus / TikTok
montenegrus / TikTok / pk

Duchowny, który prowadzi na TikToku popularne konto, pokazał, jak uczniowie ściągają na sprawdzianach. Nagrany przez niego film trwa tylko 13 sekund, ale to wystarcza, by rozłożyć na łopatki nawet największego ponuraka.

Ks. Dariusz Kamiński to jeden z najbardziej znanych na TikToku księży, który od lat nagrywa zabawne filmy, głównie dla młodych użytkowników. Choć wiele jego filmów cieszy się popularnością, nagranie pokazujące uczniów ściągających na sprawdzianach spodobało się internautom najbardziej.

Jak uczniowie ściągają na sprawdzianach? Ksiądz z TikToka wyjaśnia

Na opublikowanym na TikToku filmie widać księdza Dariusza, który patrzy na klasę w czasie sprawdzianu. Następnie w kadrze widzimy dwoje uczniów, którzy próbują komunikować się ze sobą. Wszystko odbywa się przy odgłosach ćwierkania.

Film wzbudził bardzo pozytywne reakcje. "Uwielbiam księdza poczucie humoru", "Żeby moja klasa była tak zgrana", "To działa tylko przy otwartych oknach" - napisali użytkownicy TikToka. Jedno jest pewne - księdzu Dariuszowi Kamińskiemu nie można odmówić poczucia humoru!

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Roman Groszewski SJ

Nie bój się, jesteś wolny

Pragniemy szczęścia i poczucia, że przeżywamy swoje życie w pełni. Żeby to osiągnąć, wyznaczamy sobie różne cele, planujemy, podejmujemy decyzje. Tym wszystkim działaniom bardzo często towarzyszy jednak lęk.

Jak przestać...

Skomentuj artykuł

Ksiądz z TikToka założył perukę i nagrał film, który bawi do łez
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.