Ksiądz zapomniał o ważnym zdaniu. Młodzi zapamiętają to na całe życie [WIDEO]

Ksiądz zapomniał o ważnym zdaniu. Młodzi zapamiętają to na całe życie [WIDEO]
fot. Tyla / Facebook
Onet / Tyla / Facebook / pk

Duchowny zapomniał wypowiedzieć ważne słowa, na które czekali młodzi oraz ich goście. Reakcja panny młodej i riposta księdza sprawiły, że film z ślubną wpadką stał się hitem w sieci.

Jak informuje "Onet", w czasie ślubu w kościele pod wezwaniem Franciszka Ksawerego w australijskim Berrima doszło do niecodziennej i jednocześnie bardzo zabawnej sytuacji. Gdy ksiądz Michael Healy skończył ceremonię, zapomniał o słynnym zdaniu "teraz możesz pocałować pannę młodą". Kobieta spontanicznie postanowiła przypomnieć księdzu o tym niedopatrzeniu, podpowiadając szeptem "A pierwszy pocałunek?". Zaskończony i zdezorientowany duchowny podszedł do ambony i odpowiedział: "Chyba nie oczekujecie, że staruszek będzie coś takiego pamiętał?". W kościele rozległ się śmiech, a ksiądz dodał: "No cóż, róbcie co musicie", co jeszcze bardziej rozbawiło zebranych. Gdy nowożeńcy się pocałowali, rozległy się gromkie brawa.

Ślubna wpadka stała się w sieci wiralem i została już wyświetlona prawie 1,5 mln razy.

Źródło: Onet / Tyla / Facebook / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Ksiądz zapomniał o ważnym zdaniu. Młodzi zapamiętają to na całe życie [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.