"Dzisiaj wiem, że marzenia się spełniają" [WIDEO]

"Dzisiaj wiem, że marzenia się spełniają" [WIDEO]
(fot. youtube.com/tedxtalks)
youtube.com/tedxtalks / jp

- Kiedyś bardzo się bałam każdej nocy, że ktoś znowu mnie skrzywdzi. Dzisiaj mówię do tych, którzy przeżyli wszelkie formy nadużycia seksualnego o tym, jak mogą siebie chronić - opowiada młoda dziewczyna z Bombaju.

Shweta Katti, młoda dziewczyna z rejonu czerwonych latarni w Bombaju, dzieli się tym, jak pokonała molestowanie seksualne dzieci, marginalizację i dyskryminację, aby spełnić swoje marzenia: studiowała na uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych.

- Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będąc w średniej szkole, będę mówić po angielsku. Dzisiaj stoję przed wami i mówię do was - opowiada.

- To było możliwe, dlatego, że zaczęłam wierzyć w siebie. Zdecydowałam, że mogę zmienić swoje życie z pomocą i miłością we wspieraniu mojej mamy. Potem znalazłam ludzi, którzy także we mnie wierzyli, w to, że mogę coś zmienić. Którzy wierzyli, że moja przeszłość jest moją siłą, nie moją słabością - podkreśla dziewczyna.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Józef Augustyn SJ, Leon Nieścior OMI

Leon Nieścior OMI, doskonały znawca Ojców Pustyni, omawia "antyrretyczną" metodę walki ze złymi myślami, odwołując się do Ewagriusza z Pontu i jego dzieła O sporze z myślami. Złe myśli, które powiązane są z działaniem złego...

Skomentuj artykuł

"Dzisiaj wiem, że marzenia się spełniają" [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.