Ujawniono tajny projekt Meghan Markle. Księżna jest zaangażowana w niego od kilku miesięcy

Ujawniono tajny projekt Meghan Markle. Księżna jest zaangażowana w niego od kilku miesięcy
(fot. Felix Josephat / flickr.com)
2 lata temu
wprost.pl / ms

O tym, że Meghan Markle zaangażuje się w działalność charytatywną mówiło się od czasu jej zaręczyn z księciem Harrym, dopiero niedawno ujawniono szczegóły jej pracy.

Choć od ślubu książęcej pary minęło już kilka mięsięcy dopiero niedawno ujawniono szczegóły działalności, w którą zaangażowana jest Meghan. Okazuje się, że w charytatywnym projekcie uczestniczy ona już od stycznia.
Pałac Kensington poinformował w poniedziałek, że od początku roku księżna co pewien czas odwiedza kuchnię Al Manaar Centre w zachodnim Londynie. Jest to miejsce, w którym grupa kobiet, poszkodowanych w pożarze Grenfell Tower,  gromadzi się, by wspólnie gotować dla swoich bliskich i rodzin oraz lokalnej społeczności, a przy okazji zacieśnić więzy z ludźmi. 
"W miarę jak kobiety gotowały wspólnie i wymieniały się przepisami, społeczność zaczęła się integrować i wzmacniać. Zaczęło być o niej głośno, dołączało coraz więcej kobiet - tak powstał Hubb Community Kitchen"  inforumje Pałac Kensington.
Wspólna pasja do gotowania zaowocowała powstaniem ksiązki kucharskiej, do której wstęp napisała księżna. W publikacji znajduje się 50 przepisów, a dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na rozbudowę kuchni i jadalni oraz ich utrzymanie. Założycielki Al Manaar Centre planują działać w niej siedem dni w tygodniu.
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maria Miduch
20,94 zł
29,90 zł

Biblia – historia zakochanego Boga

Dlaczego w drzewie genealogicznym Jezusa znajdziemy imiona Tamar, Rachab czy Batszeby, mimo że tradycyjne rodowody raczej pomijały kobiety? Dlaczego wbrew starożytnym obyczajom to właśnie one miały często decydujący wpływ na...

Skomentuj artykuł

Ujawniono tajny projekt Meghan Markle. Księżna jest zaangażowana w niego od kilku miesięcy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.