Zobacz, jak Arka Noego pomaga dzieciom chorym na nowotwory [WIDEO]

Zobacz, jak Arka Noego pomaga dzieciom chorym na nowotwory [WIDEO]
(fot. youtube.com)
pl.aleteia.org / mostdonieba.pl / df

"Każdy z nas może być jednym z tych, którzy pomagają dzieciom iść do nieba" - mówi Robert "Litza" Friedrich, cytowany przez portal Aleteia, i zachęca do wsparcia hospicjum dla dzieci.

"Są ludzie na tym świecie, którzy się nie boją i robią rzeczy niezwykłe. Budują most do nieba - pierwsze hospicjum dla dzieci na Litwie. Ale tak naprawdę każdy z nas może być jednym z tych, którzy pomagają dzieciom iść do nieba. Każdy z nas już tutaj może zbudować most do nieba. Póki żyjemy, wspierajmy te dzielne dzieciaki na Litwie. Wejdźcie na www.mostdonieba.pl i zobaczcie, jak wiele możemy zrobić razem" - mówi.

Jak podaje portal, podczas koncertów Arki Noego prowadzona jest zbiórka na rzecz budowy i utrzymania hospicjum.

Przeczytaj cały tekst na portalu Aleteia.pl >>

DEON.PL POLECA

Zespół włączył się aktywnie w akcję "Most do Nieba" - budowę pierwszego hospicjum dla dzieci na Litwie. Organizatorem jest Fundacja Aniołów Miłosierdzia. Jak podaje strona akcji: "Co roku z powodu nieuleczalnych chorób umiera na Litwie ponad 120 dzieci. Do dziś nie ma dla nich godnego miejsca." "Koszt budowy to przeszło 1 200 000 euro, czyli 5 000 000 złotych" - informują organizatorzy.

W Wilnie istnieje już prowadzone przez polską zakonnicę, s. Michaelę Rak, hospicjum - niestety może ono przyjmować wyłącznie dorosłych.

Zobacz spot Arki Noego:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Zobacz, jak Arka Noego pomaga dzieciom chorym na nowotwory [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.