2-latek podniósł szafę, by uratować swojego brata bliźniaka

2-latek podniósł szafę, by uratować swojego brata bliźniaka
(fot. youtube.com)
cnn / youtube.com / facebook.com / kw

"Mieliśmy duże wątpliwości, by publikować to wideo" - napisał tata dwuletnich bliźniaków - "Ale wierzę, że pozwoli ono uświadomić wielu". Zobacz, że nawet w domowym zaciszu dzieciom może grozić ogromne niebezpieczeństwo.

Wszystko zaczęło się od zabawy. Chłopcy postanowili wspiąć się na szafkę. Niestety, rodzice - których nie było w pomieszczeniu - nie przywiązali jej do ściany.

Kamera wideo zamontowana w pokoju zarejestrowała to, co działo się dalej. Bowdy, jeden z bliźniaków, próbował uratować swojego brata Brocka, który został przygnieciony przez szafkę. Po dwóch minutach rozmaitych prób podniósł szafkę i... udało się.

Ricky Shoff, ojciec chłopców, powiedział, że zdecydował się upublicznić film, by uświadomić rodziców o błędzie, który popełnił ze swoją żoną: nie przywiązał szafki do ściany.

DEON.PL POLECA

- Nasz dom jest bezpieczny dla dzieci. Bardzo uważamy na to, co w nim trzymamy, więc nigdy nie przyszło nam do głowy, że coś takiego może się wydarzyć - mówił w wywiadzie dla CNN.

Film, w którym Bowdy próbuje uratować swojego brata, obejrzało już ponad 6 milionów internautów:

Oryginalny wpis Ricky'ego Shoffa, w którym krótko opisał całą sytuację oraz wyraził wdzięczność za "więź, która łączy chłopaków":

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

2-latek podniósł szafę, by uratować swojego brata bliźniaka
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.