Dziecko przyjechało na Pierwszą Komunię limuzyną jak z "Warsaw Shore"

Dziecko przyjechało na Pierwszą Komunię limuzyną jak z "Warsaw Shore"
(fot. Justyna Mazur / facebook.com / shutterstock.com)
wp.pl / facebook.com / pk

Na Facebooku opublikowano właśnie zdjęcie z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, która odbyła się w gliwickiej parafii; jedno z dzieci przyjechało pod kościół luksusową limuzyną, którą internauci natychmiast porównali do bang busa - pojazdu niektórych celebrytów.

Użytkownik Facebooka, który opublikował zdjęcie zauważył, że to, co dzieje się w takich pojazdach ma niewiele wspólnego z wzorem chrześcijańskiego życia.

Myślałam, że te huczne komunie to medialna przesada, ale dziś pod jeden z kościołów na spotkanie z Bogiem przyjechało ośmioletnie dziecko w limuzynie z mokrego snu bohaterów Warsaw Shore. Powtarzam: ośmioletnie dziecko. Bang busem. Na spotkanie z Bogiem - napisała na swoim facebookwym profilu Justyna Zając.

>>>Pierwsza Komunia to zawsze trochę bardziej święto dziecka

Nie ulega wątpliwości, że Pierwsza Komunia jest dniem godnym zapamiętania. Warto jednak zastanowić się, czy 8-letnie dziecko zapamięta z tego ważnego wydarzenia coś więcej od przejażdżki luksusowym wozem?

Wątpliwości budzi również skojarzenie, jakie wywołuje rodzaj limuzyny, wybranej przez rodziców dla swojej pociechy. Podobnym pojazdem poruszali się uczestnicy popularnego programu telewizyjnego "Warsaw Shore", których postępowanie było dalekie od tego, jakiego powinno się uczyć pierwszokomunijne dzieci.

>>>Tak powinno wyglądać przygotowanie do Pierwszej Komunii

Informację podała na swojej stronie Wirtualna Polska.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dziecko przyjechało na Pierwszą Komunię limuzyną jak z "Warsaw Shore"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.