"Myślisz, że RPO w rapy nie ma skillsów?" Adam Bodnar dołączył do #hot16challenge [WIDEO]

"Myślisz, że RPO w rapy nie ma skillsów?" Adam Bodnar dołączył do #hot16challenge [WIDEO]
(fot. youtube.com)
8 miesięcy temu
youtube.com / df

Sami zobaczcie!

Hot16challenge 2 to wyzwanie polegające na nagraniu szesnastu wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny - a wszystko w ramach pomocy w walce z koronawirusem. Jednocześnie trwa zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge”, podczas której zarówno nominowani, jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Akcja cieszy się ogromną popularnością już nie tylko wśród raperów, ale też innych muzyków, influencerów, aktorów czy polityków. Swoje nagranie wrzucili m. in. Katarzyna Nosowska, Dawid Podsiadło, Monika Brodka, ale także Andrzej Seweryn, Kuba Wojewódzki, youtuber Klocuch czy... prezydent Andrzej Duda.

Na nominację prof. Marcina Matczaka (wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego, ojca rapera Maty) odpowiedział także Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar.

Jak mu poszło? Posłuchajcie sami:

Adama Bodnara możecie posłuchać nie tylko w tych szesnastu wersach. W swojej nowej książce "Obywatel PL", wywiadzie z Bartoszem Bartosikiem, Rzecznik Praw Obywatelskich opowiada m. in. o coraz mocniejszych pęknięciach w społeczeństwie, o dialogu państwa i religii czy o wadach transformacji ustrojowej. Kim są dziś osoby wykluczone? Czy Kościół i lewica mogą mówić jednym głosem? Jakie niebezpieczeństwa dla demokracji wiążą się z obecną epidemią?

Przeczytaj więcej >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Bartosz Bartosik, Adam Bodnar
27,93 zł
39,90 zł

Obywatel PL to Ty

  • Czy nasza demokracja jest zagrożona?
  • Skąd w nas tyle podziałów?
  • W którą stronę zmierza reforma sądownictwa?
  • Kim są najbardziej wykluczone osoby?

O coraz mocniejszych pęknięciach w społeczeństwie, próbach manipulacji Polakami i...

Skomentuj artykuł

"Myślisz, że RPO w rapy nie ma skillsów?" Adam Bodnar dołączył do #hot16challenge [WIDEO]
Komentarze (2)
MS
~Marek Soczki
13 maja 2020, 09:10
Nie rozumiem dlaczego ten pan jest tak promowany na tym portalu. On teraz stara się być oczywiście obiektywnym natomiast po tym co prezentuje w europarlamencie jego zastępca, nie ma wątpliwości jakie wartości pan rzecznik wyznaje.
LL
Luki Luck
13 maja 2020, 22:10
Co ma zastępca Adama do Adama... hmm Czy wszędzie ma być tylko o Dudzie? Wydaje mi się, że wystarczy że prezydent występuje w telewizji przed debatą, podczas debaty i po debacie. Za bardzo przyzwyczailiśmy się do hejtowania wszystkiego co nie leży w kanonie PISu. Dzięki DEON jest jeszcze szansa na pluralizm i szerszy horyzont. DZIĘKUJĘ Redaktorowi DEONU!!! Poza tym wolność jest cnotą chrześcijaństwa, a wiara nie może być nakazem ustawowym - choć pewnie niedługo tak się stanie...

Skomentuj artykuł

"Myślisz, że RPO w rapy nie ma skillsów?" Adam Bodnar dołączył do #hot16challenge [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.