"Chwały. Edycja domowa". Posłuchaj nowej piosenki owcy [LIVE]

"Chwały. Edycja domowa". Posłuchaj nowej piosenki owcy [LIVE]
(fot. youtube.com)
1 rok temu
facebook.com/owcaowcaofficial / df

"Oddajemy Wam do osobistej i domowej modlitwy ten psalm" - pisali artyści w zeszłym tygodniu. A już dziś premiera kolejnej wyjątkowej pieśni uwielbienia.

Znani z wielu projektów muzycznych Katarzyna Bogusz, Agnieszka Musiał i Jan Smoczyński przedstawili nagraną w warunkach domowych piosenkę uwielbienia na czas pandemii. Tym razem to modlitwa psalmem 46. Dlaczego właśnie ten?

Jak napisali twórcy na fanpage'u zespołu:

"myśleliśmy czego potrzebują nasze serca w tym czasie i chyba każdy z nas potrzebuje pokrzepienia, ciągłego przenoszenia wzroku ze strachów na Tego, który może wszystko. tak zatrzymaliśmy się na Psalmie 46, a to zatrzymanie zaowocowało nową c h w a ł ą. w psalmie tym Pan mówi, żeby zatrzymać się, rozpoznać i uznać w Nim Boga, który jest naszą ucieczką i niezawodnym ukojeniem. oddzieleni ograniczeniami i kilometrami stworzyliśmy w bardzo domowych warunkach tę pieśń. bez większych planów, bo dotychczasowe, zweryfikowane przez okoliczności, spełzły na niczym - po prostu oddajemy Wam do osobistej i domowej modlitwy ten psalm. jeśli przyjmiecie dobrze tę prostą formę, może uda nam się stworzyć kolejne. póki co pierwsza z domowych chwał" (pisownia oryginalna - przyp. red.)

Utwór dostępny jest na kanale dominikanie.pl:

Tymczasem zespół już zapowiedział kolejną premierę: już dziś o 16:00 na swoim profilu na Facebooku. Później nagranie również znajdzie się na kanale dominikanie.pl.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś
69,93 zł
99,90 zł

Słowo rozpala wiarę, z wiary rodzi się nadzieja

Książki abp Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z niezwykłą mocą i wiarą. Autor, jak mało kto przekazuje Słowo, które nie jest przysłonięte efektowną retoryką, ale żywym doświadczeniem...

Skomentuj artykuł

"Chwały. Edycja domowa". Posłuchaj nowej piosenki owcy [LIVE]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.