"Śmierć skończy się, utuli nas Emmanuel!" Piękna piosenka na koniec Adwentu [MUZYKA]

"Śmierć skończy się, utuli nas Emmanuel!" Piękna piosenka na koniec Adwentu [MUZYKA]
(fot. youtube.com)
Betlejem w Polsce / YouTube / df

Dawid Kwiatkowski i Grażyna Łobaszewska wprowadzili nas w naprawdę świąteczny klimat. Przyjdź, Emmanuelu!

"Już prawie kres" to amerykańska pieśń Bożonarodzeniowa napisana przez wybitnych autorów muzyki CCM w Stanach Zjednoczonych. Stanowi część musicalu o tym samym tytule, którego twórcami są Michael W Smith, Wes King, Bradly Knight i Luke Gambill.

Dawid Kwiatkowski i Grażyna Łobaszewska brawurowo wykonali ją podczas zeszłorocznej trasy koncertowej Betlejem w Polsce.

Posłuchaj:

Jak wygląda trasa Betlejem w Polsce 2019/2020?

Głos Betlejem w Polsce 2019/2020 zabrzmi inaczej niż dotychczas. Artyści opowiedzą dzieje Bożego Narodzenia z osobistej perspektywy. Wyśpiewają swoje historie, w których odbija się pięknym refleksem ten wyjątkowy dla człowieka czas przyjścia na świat Bożego Syna. To będzie koncert na wiele strun - od polskich kolęd po najpiękniejsze pieśni Bożonarodzeniowe z całego świata, od balladowych po rockowe brzmienia. Zabierzemy Was w daleką podróż dookoła świata, ale echo tej podróży wybrzmi także w osobistych i współcześnie  napisanych utworach. To będzie głośna noc...

DEON.PL POLECA

To będzie koncert na wiele głosów – na scenie pojawi się dwudziestu wykonawców.

Do artystów dołączymy ze śpiewem my - widzowie. Każdy z nas ze swoimi emocjami i doświadczeniami. Z własną historią. Z całego serca i bardzo głośno powitamy Jezusa, który przychodzi nas pojednać i zbawić. Tak osobiste głosy będą rozlegać się donośnie – z całą siłą wiary w sprawczą moc Bożego Narodzenia. Stworzymy razem największy w Polsce chór kolędników, którzy niosą pomoc potrzebującym. To nie będzie cicha noc...

Betlejem w Polsce zabrzmi tym głośniej, z im większym odzewem spotka tegoroczna akcja charytatywna Ambasador Miłosierdzia.

Gdzie odbędą się koncerty?

Katowice 28.12 / Poznań 29.12 / Toruń 03.01 / Szczecin 04.01 / Kalisz 05.01 / Warszawa 10.01 / Wrocław 11.01 / Kielce 12.01 / Gdynia 17.01 / Ostróda 18.01.

Bilety i więcej informacji o tegorocznej edycji znajdziecie: TUTAJ.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Są takie momenty, kiedy brakuje nam tchu.
Są takie chwile, kiedy nie mamy już na nic sił.
Są takie dni, kiedy trudno nam dostrzec nadzieję.

Nadziejnik, który trzymasz w swoich rękach, jest właśnie...

Skomentuj artykuł

"Śmierć skończy się, utuli nas Emmanuel!" Piękna piosenka na koniec Adwentu [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.