Marek Kamiński rusza w internetową podróż dookoła świata

Marek Kamiński rusza w internetową podróż dookoła świata
Fot. 20m2 / YouTube
1 rok temu
Marek Kamiński / Facebook / Aleteia / pk

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu podróżnikom. Okazuje się jednak, że dla ludzi traktujących przeciwności jak wzuwanie, nie ma rzeczy niemożliwych. Właśnie rozpoczęła się kolejna wyprawa Marka Kamińskiego. Tyle, że w niecodziennej formie.

W maju znany podróżnik planował ruszyć samochodem elektrycznym w podróż dookoła świata. Miał mu towarzyszyć robot humanoidalny Noa. Groźny wirus przeszkodził jednak w tym, by podróż odbyła się w tradycyjnej formie. Marek Kamiński, który lubi przekraczać granice, postanowił wybrać się w nią online.

Jak informuje portal "Aleteia", w czasie internetowej podróży dookoła świata, "zdobywca biegunów porozmawia z ludźmi z 20 krajów z na temat: zaangażowania społecznego, wpływu nowych technologii na ludzi oraz zrównoważonego rozwoju".

Zapowiedź tej niezwykłej "wyprawy" można przeczytać na oficjalnym profilu Marka Kamińskiego na Facebooku:

"Drodzy, zaplanowana wcześniej podróż dookoła świata Power4Change w obecnych warunkach nie powinna i nie może się odbyć. Mamy jednak to szczęście, że dzięki Internetowi możemy kontaktować się ze sobą bez ograniczeń. Dlatego zamierzam objechać świat dookoła, łącząc się z ludźmi z różnych krajów, za pomocą webinarów i wywiadów online. Dzięki temu z koncepcją 3S oraz programem motywacyjnym Metody Biegun dotrę do miejsc, do których zamierzałem dostać się samochodem elektrycznym. Za chwilę stworzę grupę na Facebooku, w której będziemy się wzajemnie motywować i wspierać do zmiany świata. Siła jest w nas! Zmieniamy drogę do celu - cel pozostaje ten sam".

Miała być podróż dookoła świata - i będzie! Świat się zmienił, więc musimy być elastyczni, aby dopasować się do nowych...

Opublikowany przez Marek Kaminski Poniedziałek, 4 maja 2020

Internetową podróż Marka Kamińskiego można śledzić w jego mediach społecznościowych.

 

POWER4CHANGE HUMAN EXPEDITION! Drodzy, zaplanowana wcześniej podróż dookoła świata Power4Change w obecnych warunkach...

Opublikowany przez Marek Kaminski Wtorek, 28 kwietnia 2020
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marek Kamiński, Joanna Podsadecka
23,99 zł
39,99 zł

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.
M. Gandhi

Najpierw bezkresna zielona tajga, martwe konie na dzikich stepach Mongolii i audiencja u japońskiej księżniczki. A potem surowe ziemie tajemniczych Ajnów, żydowski „raj” na terytorium...

Skomentuj artykuł

Marek Kamiński rusza w internetową podróż dookoła świata
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.