Niezwykła scena w Sydney. Mężczyźni modlą się na kolach mimo ulewnego deszczu

Niezwykła scena w Sydney. Mężczyźni modlą się na kolach mimo ulewnego deszczu
Fot. depositphotos.com / Twitter.com
Twitter.com / tk

Do niezwykłej sytuacji doszło w Sydney, jednym z największych miast Australii. Mężczyźni odmawiali różaniec przed kościołem mimo ulewnego deszczu. Większość z nich modliła się na kolanach.

Na filmie udostępnionym przez Sachina Jose na Twitterze widać dużą grupę mężczyzn odmawiających różaniec przed jednym z kościołów w Sydney. Mężczyźni modlą się na kolanach mimo ulewnego deszczu.

Daniel Ang, dyrektor Centrum Ewangelizacji w archidiecezji Sydney, powiedział, że modlitwa mężczyzn dowodzi, że „Bóg jest naprawdę obecny w naszym życiu i w naszym mieście”. Ang dodał także, że ta sytuacja to olbrzymie świadectwo bycia chrześcijaninem.

DEON.PL POLECA

- Wierzący mężczyźni chcą podzielić się z innymi „dobrą nowiną” i dać im znać, że się modlą. Ludzie często są niechętni, więc Męska Krucjata Różańcowa daje im możliwość wyznania swojej wiary w najbardziej publiczny i pełen miłości sposób, modląc się za naszych bliskich, społeczność, kraj i kościół bez względu na warunki – powiedział Ivica Kovac, jeden z uczestników modlitwy.

Źródło: Twitter.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stanisław Biel SJ

Abraham – wędrowiec, który dał się prowadzić Bogu 

Wędrująca modlitwa opowiada o tęsknocie, dążeniu do spełnienia, radzeniu sobie z kryzysami i osiąganiu duchowej dojrzałości. Głównym bohaterem tej książki jest Abraham. Jego postać kojarzy się...

Skomentuj artykuł

Niezwykła scena w Sydney. Mężczyźni modlą się na kolach mimo ulewnego deszczu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.