Piosenka, która obudzi w tobie radość dziecka [MUZYKA]

Piosenka, która obudzi w tobie radość dziecka [MUZYKA]
fot. Gabriela Blacha / YouTube
Gabriela Blacha / YouTube

"Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego". Jeśli czasami brakuje ci pogody ducha i wewnętrznej, dziecięcej radości, koniecznie zobacz ten teledysk.

"Pod słowem «Istota», kryje się dla mnie miłość. Już za dziecka otrzymałam jej bardzo dużo i wiem, że jestem szczęściarą. To ona pozwala mi działać i mnie napędza. Dziecko mówi to, co myśli, tak jak czuje" - opowiada Gabriela Blacha, autorka utworu.

"Ono nie broni się przed miłością, ale potrzebuje jej już od samego początku. Kiedy stajemy się dorośli, jesteśmy często tak szczelnie «zabudowani», że przyjmowanie miłości staje się dla nas mało istotne. A to uczucie kochania tak bardzo nas kształtuje, niezależnie, czy są to pierwsze dni naszego życia czy ich połowa, czy koniec. Jeśli zachowamy je w sobie, będziemy w stanie się nimi dzielić i przekazywać je dalej, budując i rozwijając tak wiele relacji w naszym życiu" - wyznaje Gabrysia i dodaje: "Bardzo lubię wracać do czasów dzieciństwa, do wspomnień i pielęgnować je. Ba! Lubię czuć się jak dziecko (śmiech) i dbać o tą spontaniczność. Stąd też pomysł na teledysk. Nikt lepiej nie pokaże tej dziecinnej radości niż dziecko. A szczególnie to, które było źródłem inspiracji dla mnie już niejeden raz. Serdecznie zapraszam do obejrzenia i wysłuchania «Istoty»".

DEON.PL POLECA

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Piosenka, która obudzi w tobie radość dziecka [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.