Synowie uczcili pamięć zamordowanej mamy. Nagrali dla niej piosenkę

Synowie uczcili pamięć zamordowanej mamy. Nagrali dla niej piosenkę
Fot. young GoKu / Youtube
rmf.fm /kb

14 lipca na ulicach Lubartowa została brutalnie zamordowana 38 latka, matka czwórki dzieci. Dwóch najstarszych synów postanowiło uczcić pamięć o swojej mamie nagrywając utwór rapowy na jej cześć.

Kobietę zamordował jej były mąż, który zadał jej kilka ciosów nożem, w wyniku czego zmarła na miejscu. Ranny został też towarzyszący 38-latce w trakcie zdarzenia mężczyzna.

Zamordowana kobieta osierociła czwórkę synów w wieku od 7 do 17 lat. Dzieci ofiary tej zbrodni, jak poinformował "Fakt", trafiły do domu prababci, gdzie opiekę nad nimi sprawują wujek i przyjaciele 38-latki. 

Bliźniacy Max i Paweł, najstarsi synowie zamordowanej kobiety, postanowili uczcić pamięć o swojej ukochanej mamie i nagrali wzruszający utwór.

Nie mogę w to uwierzyć, że Ciebie nie ma z nami. […]Nigdy się nie poddawałaś, walczyłaś o nas zawsze, byliśmy dla Ciebie całym skarbem […]. Nie mogę się pogodzić, że już na tym świecie Cię nie zobaczę – rapują bracia.

Na stronie zrzutka.pl ruszyła zbiórka na pomoc osieroconej czwórce dzieci. Jej celem jest jest zabezpieczenie materialne ich przyszłości.

  Źródło: rmf.fm / kb

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Ewelina Michniowska-Addario
14,99 zł

Złota seria książeczek będących pięknymi upominkami na różne okazje. Oprócz dobrze dobranych cytatów zawierają wysokiej jakości miniatury – reprodukcje malarskie.

Szczęścia szukaj blisko siebie, bo ono jest w drobnych, codziennych radościach.  Joseph Fohat

Skomentuj artykuł

Synowie uczcili pamięć zamordowanej mamy. Nagrali dla niej piosenkę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.