Podaruj uśmiech pod choinkę dziecku i włącz się w świąteczną akcję „Paczuszka dla maluszka”

Podaruj uśmiech pod choinkę dziecku i włącz się w świąteczną akcję „Paczuszka dla maluszka”
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. depositphotos.com/pl)
dm

Najpiękniejszym prezentem pod choinkę jest uśmiech małego dziecka - przekonuje szczecińska Fundacja Małych Stópek, która zachęca do włączenia się w ogólnopolską bożonarodzeniową akcję „Paczuszka dla maluszka”. Zebrane dary po raz kolejny trafią nie tylko do podopiecznych Fundacji Małych Stópek, ale również do placówek pomocowych w całej Polsce.

Od 3 grudnia po raz 11 w całej Polsce staną specjalnie oznaczone choinki, pod którymi ludzie dobrej woli będą mogli przynosić zabawki, chemię kosmetyczną oraz pieluchy, które trafią do podopiecznych Fundacji i zaprzyjaźnionych placówek. Z specjalnej choinki można będzie wziąć symboliczną bombkę i w zamian za nią przynieść paczuszkę.

Na stornie Fundacji można znaleźć mapę, na której zaznaczono miejsca, gdzie będą znajdować się choinki ze specjalnymi bombkami.

Gdzie trafi pomoc?

Zebrane dary po raz kolejny trafią nie tylko do podopiecznych Fundacji Małych Stópek, ale również do placówek pomocowych w całej Polsce: domów dziecka, domów małego dziecka, domów samotnej matki oraz do hospicjów i na dziecięce oddziały szpitalne.

DEON.PL POLECA

Owoce zbiórki będą również wsparciem mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka.

Jak podaje Fundacja, w ubiegłym roku dzięki zaangażowaniu 1557 koordynatorów, paczuszki powędrowały do 338 placówek pomocowych.

Tylko w ubiegłym roku łączna wartość zebranych darów wyniosła ponad 13 000 000 zł.

Jak można pomóc?

Fundację można wesprzeć na trzy sposoby: przesyłając darowiznę, która pozwoli sporządzić paczuszkę dla jednego maluszka, dołączając do zbiórki jako koordynator albo przygotowując własną paczuszkę i przesłać ją bezpośrednio na adres siedziby Fundacji Małych Stópek, która w imieniu darczyńców, przekaże ją najbardziej potrzebującym podopiecznym.

Szczegóły bożonarodzeniowej akcji, która potrwa do 6 stycznia, na stornie Fundacji Małych Stópek.

dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Podaruj uśmiech pod choinkę dziecku i włącz się w świąteczną akcję „Paczuszka dla maluszka”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.