Znałeś ten szlak w Bieszczadach? Wybierz się na niego koniecznie

Znałeś ten szlak w Bieszczadach? Wybierz się na niego koniecznie
fot. GrupaPZU / YouTube
GrupaPZU / YouTube / pk

Zobacz piękny film, ukazujący mało znany szlak w polskich górach. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, czekają na ciebie niezapomniane widoki.

"Wspólnie z ratownikami szukamy mniej popularnych, za to bardzo atrakcyjnych i ciekawych miejsc w polskich górach, a zaczynamy od magicznych Bieszczad!". Taką informację podało na swoim kanale na YouTube PZU, które z okazji 15-lecia współpracy GOPR przygotowało cykl filmów.

DEON.PL POLECA

"W premierowym odcinku ratownicy z Grupy Bieszczadzkiej GOPR zabiorą nas na skiturową wycieczkę na Jasło i Małe Jasło. To świetne miejsce dla osób szukających spokoju. Nie bez powodu w tym rejonie spotkać można najwięcej żyjących w Bieszczadach zwierząt, m.in. niedźwiedzie, rysie i wilki. Leżące w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego szczyty to także raj dla skiturowców. Sześciokilometrowa trasa zapewnia masę wrażeń. Na jej szlaku, jeżeli dopisze nam pogoda, możemy dostrzec szczyty Tatr oddalone o blisko 160 kilometrów. Niezapomnianych wspomnień dostarczą także panorama połonin od Smereka po Bukowe Berdo, Wysoki Dział czy słowackie pasma. Z Małego Jasła natomiast widok otwiera się bardziej w kierunku północnym, na malownicze bieszczadzkie miejscowości" - czytamy na kanale YouTube PZU.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

Znałeś ten szlak w Bieszczadach? Wybierz się na niego koniecznie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.