Polska! - Konkurs fotograficzny

Polska! - Konkurs fotograficzny
fot. Paweł Rakowski SJ
5 lat temu
paulus / magis2016.org / deon.pl
Wyobraź sobie, że spotykasz człowieka, który nigdy wcześniej nie słyszał o Polsce i niesamowicie chciałby się dowiedzieć wszystkiego, co dobre o naszym kraju. Wypytuje o kulturę, o nasze polskie zwyczaje, o urokliwe krajobrazy. Jednak pewne rzeczy bardzo trudno jest przekazać przez opis - trzeba je po prostu zobaczyć. 
W lipcu 2016 roku do naszego kraju przyjadą tysiące młodych ludzi, aby razem modlić się, uczyć się dostrzegać Pana Boga oraz spotkać się z papieżem Franciszkiem. Razem z jezuicką ekipą Programu MAGIS 2016, już teraz chcemy pokazać im to, co najlepsze w naszym kraju, aby zachęcić ich do przyjazdu. 
Program MAGIS 2016 to jezuicka propozycja przygotowania do Światowych Dni Młodzieży adresowana do młodych ludzi z całego świata mających kontakt z jezuitami oraz duchowością ignacjańską.
Dlatego też zapraszamy was do udziału w konkursie
  • Każdy chętny może nam przesłać maksymalnie 3 zdjęcia, które pokazują piękno Polski. Mogą to być zdjęcia z wakacji, wędrówek górskich, czy też ze wspólnego wypadu na kajaki i innych
  • Każde musi być opisane jednym zdaniem. Zaznaczamy, że muszą to być fotografie waszego autorstwa
  • Zdjęcia, które nam się najbardziej spodobają umieścimy w specjalnej galerii na naszej stronie na Facebooku. Ze wszystkich tych propozycji wybierzemy 3, które staną się wizytówkami Polski na stronie Programu MAGIS 2016
  • Autorzy 3 wybranych zdjęć zostaną nagrodzeni pakietami książek Wydawnictwa WAM i gadżetów portalu DEON.pl
  • Termin przesłania zdjęć upływa 18 października o 13.00. Ogłoszenie zwycięzców 19 października. 
Na zdjęcia czekamy pod adresem: foto-konkurs@magis2016.org 
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Polska! - Konkurs fotograficzny
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.