Polskie małżeństwo snowboardzistów na olimpiadzie. "Zdecydowanie jest nam łatwiej być razem"

Polskie małżeństwo snowboardzistów na olimpiadzie. "Zdecydowanie jest nam łatwiej być razem"
Fot. depositphotos.com / Facebook.com
rmf24.pl / tk

Weronika Biela-Nowaczyk i Michał Nowaczyk to dwoje polskich snowboardzistów, którzy wystartowali na tegorocznych Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Łączy ich nie tylko pasja do snowboardu lecz również to, że są małżeństwem.

Weronika i Michał skończyli już swoją olimpijską przygodę w slalomie gigancie równoległym odpowiednio na 22 i 9 miejscu. Przed zawodami opowiadali o swoim wzajemnym wsparciu i cieszyli się, że razem mogą spędzać czas w Pekinie.

- Czuję to wsparcie. Nie ma konieczności dzwonienia, umawiania się na konkretne godziny, żeby pogadać z kimś bliskim w Polsce. Żyjemy praktycznie jak w domu, także jak dla mnie to super ułatwienie – mówił Michał Nowaczyk.

DEON.PL POLECA

- Zgadzam się! Zdecydowanie jest nam łatwiej być razem, a tu jesteśmy razem praktycznie wszędzie – odpowiadała Weronika dodając, że „Michał mi dużo podpowiada, pomaga. On odpowiada za tę stronę techniczną. Michał też bardzo lubi coś porobić przy butach, pokombinować”.

- To są nasze pierwsze i zapewne ostatnie wspólne Igrzyska. W Pjongczangu mnie nie było, była Weronika. Teraz jesteśmy tu razem. Chciałem to też jakoś podkreślić. Dla Weroniki to ostatnie zawody takiej rangi, bo kończy karierę. I ten gest to było takie nawiązanie do tych naszych wspólnych rzeczy. Cieszę się, że to zrobiliśmy – mówił snowboardzista.

Źródło: rmf24.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Zdzisław Józef Kijas OFMConv

Kim chcę być? Kim są ludzie wokół mnie i jaki mają na mnie wpływ? Jak oceniam ich i siebie? Co jest moim celem w życiu? Udzielenie szczerej odpowiedzi na te pytania umożliwia człowiekowi lepsze zrozumienie...

Skomentuj artykuł

Polskie małżeństwo snowboardzistów na olimpiadzie. "Zdecydowanie jest nam łatwiej być razem"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.