Posłuchaj utworu, który pomoże ci wygrać każdą duchową walkę [MUZYKA]

Posłuchaj utworu, który pomoże ci wygrać każdą duchową walkę [MUZYKA]
fot. XY Uwielbienie / YouTube / pk
XY Uwielbienie / YouTube / pk

Ta piosenka to nie tylko głęboka modlitwa ale i uwielbienie, które zachwyca internautów. Pomódl się jego słowami i uwierz w to, że Jezus jest zawsze obok ciebie i wspiera cię swoją mocą.

Zwątpienia i porażki są wpisane w nasze życie. Nie liczy się jednak to, czy i ile razy upadamy, ale to, że potrafimy się podnieść. Jeśli potrzebujesz wsparcia, pozytywnej dawki uwielbienia, modlitewnej inspiracji lub zwykłego zapewnienia, że wszystko będzie dobrze, koniecznie posłuchaj utworu "Tak wygrywam moje walki" - doskonałego coveru "Surrounded" Michaela W. Smitha.

O tym, że utwór zespołu XY Uwielbienie naprawdę pomaga, świadczą komentarze internautów, które możesz przeczytać pod filmem. Oto niektóre z nich:

"Boże! W tych młodych dajesz mi nadzieję, że ludzi dobrej woli jest więcej, a ten dziwny świat nie zginie. O nie! Jeszcze nie! Amen!", "Dziękuję wam za tę piosenkę i za inne kawałki, których słucham z zachwytem; one dodają mi siły do walki i prowadzą! Dzięki za tak piękną formę ewangelizacji! Niech Pan Bóg wam błogosławi obficie!".

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap
27,93 zł
39,90 zł

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Posłuchaj utworu, który pomoże ci wygrać każdą duchową walkę [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.