Ten utwór opowiada o miłości Boga do człowieka. Posłuchaj go koniecznie [MUZYKA]

Ten utwór opowiada o miłości Boga do człowieka. Posłuchaj go koniecznie [MUZYKA]
fot. RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube
RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube / pk

Jeśli kiedykolwiek wątpiłeś w Bożą miłość do ciebie, wsłuchaj się w słowa nowej piosenki zespołu Boguchwała.

"On kocha mnie". Trzy słowa, których wypowiedzenie często przychodzi nam z trudem - szczególnie wtedy, gdy wali nam się świat, a przeciwności odbierają radość życia. Tymczasem Jezus mówi: "Dlaczego bojaźliwi jesteście, małej wiary?".

Zespół Boguchwała śpiewa o tym, że nigdy nie warto wątpić w Bożą miłość do człowieka.

Utwór został nagrany przez zespół Boguchwała. To grupa muzyków grających taneczne uwielbienia oraz koncerty na chwałę Boga Żywego. Każdy z nich na co dzień zajmuje się muzyką i współpracuje z takimi artystami jak Katarzyna Groniec, Pink Freud, Paulina i Natalia Przybysz, Tau (Medium), Night Marks Electric Trio, Owca, Dikanda, New Life M, Natalia Lubrano, Alicja Janosz i innymi. Są grupą profesjonalistów, którzy z natchnienia Ducha Świętego postanowili oddawać chwałę Bogu, używając swoich talentów, aby modlić się muzyką i śpiewem oraz pomagać modlić się innym w duchu radości, dziękczynienia i uwielbienia. Tworzą muzykę na chwałę Pana Boga w nowoczesnych, tanecznych stylistykach muzycznych, aby modlitwa wyrażana była nie tylko duchem, ale także ciałem przez taniec, tak jak podpowiada im serce.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Ten utwór opowiada o miłości Boga do człowieka. Posłuchaj go koniecznie [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.