Ten utwór napisał sam ks. Piotr Pawlukiewicz. Porusza i chwyta za serce

Ten utwór napisał sam ks. Piotr Pawlukiewicz. Porusza i chwyta za serce
fot. RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube
1 miesiąc temu
RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube / pk

Posłuchajcie utworu, którego słowa napisał ks. Piotr Pawlukiewicz. Muzykę do niego skomponował Józef Skrzek z legendarnego zespołu SBB, największy muzyczny idol ks. Piotra.

Józef Skrzek to muzyk legendarnego zespołu SBB. Ks. Piotr Pawlukiewicz swoje pierwsze z nim spotkanie opisywał ze łzami.

Pan Józef, już po śmierci kapłana, poruszony napisaną przez niego "Apokalipsą", skomponował i nagrał swoją wersję tego utworu. To nie jest zwyczajna kompozycja i czuje się to od pierwszej do ostatniej nuty utworu. Dla fanów Józefa Skrzeka, ta piosenka to nie lada gratka, a dla wszystkich innych – niezwykłe spotkanie z artystycznym wyrazem wdzięczności od człowieka dla człowieka, który wpływał na życie tak wielu, nie do końca zdając sobie z tego sprawę. Posłuchajcie:

Ks. Piotr Pawlukiewicz to jeden z najbardziej cenionych polskich rekolekcjonistów i duszpasterzy, który swoim niebywałym i atrakcyjnym przekazem trafiał do tysięcy Polaków. Jego nauki, homilie i konferencje do dzisiaj są bardzo aktualne i inspirują wielu chrześcijan. Bardzo ważne miejsce w życiu ks. Piotra zajmowała muzyka, która – zaraz po Bogu i drugim człowieku – była największą miłością kapłana. Ks. Piotr Pawlukiewicz jest autorem wielu utworów. Do niektórych z nich współcześni artyści – często przyjaciele ks. Piotra – piszą muzykę.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso
21,97 zł
31,37 zł

Książka w przedsprzedaży! Wysyłamy po 12 maja

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia...

Skomentuj artykuł

Ten utwór napisał sam ks. Piotr Pawlukiewicz. Porusza i chwyta za serce
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.