Posłuchaj utworu, który został zainspirowany Ewangelią [MUZYKA]

Posłuchaj utworu, który został zainspirowany Ewangelią [MUZYKA]
fot. RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube
6 miesięcy temu
RTCK Rób To Co Kochasz / YouTube / pk

"Jak się pięknie wpisuje w dzisiejszą Ewangelię!", "Jestem pod wrażeniem", "Uwielbiam! Jest power" - to niektóre z komentarzy pod najnowszym utworem grupy Boguchwała.

"Czasem żeby odzyskać swoje prawdziwe życie, żeby żyć z głębi serca, trzeba pójść za słowami Jezusa i pozwolić, aby dotychczasowe życie po prostu stracić. Stracić, aby zyskać więcej..." - piszą twórcy utworu "Stracić życie".

Utwór został nagrany przez zespół Boguchwała. To grupa muzyków grających taneczne uwielbienia oraz koncerty na chwałę Boga Żywego. Każdy z nich na co dzień zajmuje się muzyką i współpracuje z takimi artystami jak Katarzyna Groniec, Pink Freud, Paulina i Natalia Przybysz, Tau (Medium), Night Marks Electric Trio, Owca, Dikanda, New Life M, Natalia Lubrano, Alicja Janosz i innymi. Są grupą profesjonalistów, którzy z natchnienia Ducha Świętego postanowili oddawać chwałę Bogu, używając swoich talentów, aby modlić się muzyką i śpiewem oraz pomagać modlić się innym w duchu radości, dziękczynienia i uwielbienia. Tworzą muzykę na chwałę Pana Boga w nowoczesnych, tanecznych stylistykach muzycznych, aby modlitwa wyrażana była nie tylko duchem, ale także ciałem przez taniec, tak jak podpowiada im serce.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
23,03 zł
32,90 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Posłuchaj utworu, który został zainspirowany Ewangelią [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.