"To, co upadło, Bóg podniesie jeszcze". Posłuchaj utworu, który daje nadzieję

"To, co upadło, Bóg podniesie jeszcze". Posłuchaj utworu, który daje nadzieję
fot. Społeczność MIASTO / YouTube
Społeczność MIASTO / YouTube / pk

"Moment «Więc wołam do suchych kości...» to czas, w którym mimowolnie łzy zaczynają spływać po policzkach" - pisze jedna z internautek.

Na początku kwietnia ukazała się debiutancka płyta Miasta Music "Nowe serce", zawierająca dziesięć utworów: siedem nagrań koncertowych i trzy studyjne oraz spoken word. Album stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na pieśni w rodzimym języku, osadzone w kontekście polskiej kultury. Teksty, napisane pod wpływem inspiracji Słowem Bożym, niosą głębokie duchowe przesłanie i są wyrazem marzenia o duchowej odnowie naszego kraju. 

Płyta promowana jest przez tytułowy singiel "Nowe serce". Towarzyszący mu teledysk został nakręcony w Gdańsku i miał premierę 12 marca na YouTube.

Miasto Music to zespół uwielbienia Społeczności Miasto - kościoła ewangelicznego założonego w 2016 roku w Gdańsku. Zespół tworzy grupa przyjaciół, których łączy miłość do Boga i ludzi oraz pragnienie poruszania serc słuchaczy dźwiękami prosto z nieba.

DEON.PL POLECA

Liderami Miasta Music są Ania i Michał Ludwik, autorzy tekstów i kompozytorzy.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemek Wysogląd SJ

Nie, to nie jest ilustrowana hagiografia ani biografia św. Ignacego Loyoli. To raczej próba osobistego spojrzenia na historię duchowego doświadczenia i głębokiej przemiany, jaką przeszedł pewien ambitny, młody szlachcic – Iñigo Lopez de Loyola.

Przeżyj...

Skomentuj artykuł

"To, co upadło, Bóg podniesie jeszcze". Posłuchaj utworu, który daje nadzieję
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.