"Na Twoje Słowo zakwita pustynia". Posłuchaj utworu, który jest jak modlitwa

"Na Twoje Słowo zakwita pustynia". Posłuchaj utworu, który jest jak modlitwa
fot. TATO.muzyka / YouTube
5 miesięcy temu
TATO.muzyka / YouTube / pk

"W czasach wyobcowania, lęków i podziałów zapraszamy do wysłuchania utworu, który wyrósł z modlitwy i nas samych ciągle do niej prowadzi" - piszą twórcy utworu "Twoje Imię to mój dom".

"Historia tego utworu zaczyna się przed trzema laty w Sanktuarium w Górce Klasztornej, gdzie spotkaliśmy się - wierzymy - nieprzypadkowo, w dość przypadkowych okolicznościach. Zostaliśmy w kontakcie i pewnego dnia w naszych głowach zakiełkował pomysł zaproszenia Kasi Bogusz do wspólnej piosenki. W połowie lutego tego roku spotkaliśmy się w Nakle nad Notecią i połączyliśmy tekst z muzyką, a klejem była długa, wspólna modlitwa" - piszą twórcy utworu.

"To dla nas bardzo wyjątkowy utwór. Chcemy nim oddać Bogu chwałę, bo to najlepsze co można robić. Uciekamy się do Niego, bo jest Tym, który uczy kochać, szukać relacji zamiast racji. Uwielbiamy Go, w Jego zwycięstwie nad śmiercią, którym odebrał jej moc i możemy teraz żyć w Jego mocy jednania. Jednania tego, co po ludzku jest nie do posklejania, mocy zobaczenia brata nawet we wrogu. On może scalić nasze domy i relacje, jeśli zamieszkamy w najlepszym miejscu do życia - w Imieniu Jezus - zwycięskim Słowie Boga Ojca. W czasach wyobcowania, lęków i podziałów zapraszamy do wysłuchania utworu, który wyrósł z modlitwy i nas samych ciągle do niej prowadzi".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemek Wysogląd SJ
34,92 zł
49,90 zł

Nie, to nie jest ilustrowana hagiografia ani biografia św. Ignacego Loyoli. To raczej próba osobistego spojrzenia na historię duchowego doświadczenia i głębokiej przemiany, jaką przeszedł pewien ambitny, młody szlachcic – Iñigo Lopez de Loyola.

Przeżyj...

Skomentuj artykuł

"Na Twoje Słowo zakwita pustynia". Posłuchaj utworu, który jest jak modlitwa
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.