"Przytulanie jest jak oddychanie". Nie wierzysz? Posłuchaj tej piosenki!

"Przytulanie jest jak oddychanie". Nie wierzysz? Posłuchaj tej piosenki!
Fot. Gabi Gąsior / YouTube
GGDuo

"Kto z nas nie lubi przytulania? To wspaniała forma wyrażenia swoich uczuć do drugiej osoby". Małżeństwo muzyków z GGDuo zachęca do przytulania się i wspólnej zabawy przy nagraniu teledysku.

"Któż z nas nie lubi przytulania? To wspaniała forma wyrażenia swoich uczuć do drugiej osoby. O tym właśnie opowiada nasza «Przytulanka». Chcieliśmy tym utworem nie tylko podzielić się ze światem, że lubimy się przytulać, ale także przypomnieć, że w zabieganej codzienności ten prosty gest może okazać się niezawodnym lekarstwem" - pisze Gabrysia Gąsior. "«Przytulanie jest jak oddychanie» - kiedy po raz pierwszy nasze dzieci usłyszały te frazę gdy pracowaliśmy nad piosenką, od razu zapadła im w pamięć. Teraz wykorzystują ją, aby potulić się dłużej w ramionach rodziców. Czasem gdy jestem zapracowana i mocno skupiona, przychodzą do mnie i mówią: «Mamo, przecież sama mówiłaś, że przytulanie jest jak oddychanie! Ja potrzebuję teraz właśnie oddychać» i rzucają się w ramiona! Nie ukrywam, że bardzo to lubimy! Ponieważ różnimy się od siebie, to rzeczą normalną jest, że każdy z nas potrzebuje przytulania w rożnej ilości. Ale myślę, że jest to gest bardzo naturalny i potrzebny nam wszystkim. Wyczytałam kiedyś w jakimś czasopiśmie, że zostało to udowodnione naukowo, iż przytulanie ma działanie kojące na stres, zły nastrój, a nawet zmniejsza bezsenność, a więc - do dzieła! 24 czerwca jest Polskim Dniem Przytulania. Niech więc utwór «Przytulanka» stanie się pretekstem do rozdania paru przytulasków tego dnia. A przede wszystkim zachęci Was do wzięcia udziału w naszej zabawie i pojawienia się w nowym teledysku do tego utworu! Zapraszamy!".

24 czerwca będzie miał miejsce Polski Dzień Przytulania. Z tej okazji Gabi i Wojtek Gąsior zapraszają nas wszystkich do wspólnej zabawy i nagrania teledysku!

Jeśli chcesz wziąć udział w nowym projekcie GGDuo, to:

1. Zaśpiewaj, zatańcz, zagraj, przytul, powygłupiaj się do naszej piosenki! (powyżej)

2. Zrób to sam lub z żoną, dziadkiem, mamą, bratem, tatą, babcią, mężem, siostrą, sąsiadką, psem, świnką morską, koleżanką lub wszystkimi na raz!

3. Nagraj to wszystko na telefon w jak najlepszej jakości.

4. Wyślij swój film WeTransferem na holynoiz@gmail.com do 14 czerwca do północy!

5. Udostępnij ten post u siebie zachęcając innych do zabawy!

Teledysk z Twoim udziałem zostanie opublikowany na kanale GGDuo właśnie 24 czerwca, w Dzień Przytulania!

Zachęcamy Was szaleńczo do wspólnej zabawy!

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Arkadiusz Paśnik

Historie, obrazowo narysowane przez Autora w tej książce, są jak nasze życie. Pełne dramatycznych zwrotów akcji, zmagań, bolączek i zranień, ale i małych radości, i większych zwycięstw. Wielobarwne jak tęcza. Taka sama jest miłość. W...

Skomentuj artykuł

"Przytulanie jest jak oddychanie". Nie wierzysz? Posłuchaj tej piosenki!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.