Przez kilka lat zapisywali przekręcone słowa swoich dzieci. Nagrali z nich niezwykłą piosenkę

Przez kilka lat zapisywali przekręcone słowa swoich dzieci. Nagrali z nich niezwykłą piosenkę
Fot. GGDuo / YouTube
Gabi Gąsior / YouTube

Tekst w całości powstał z połączenia dziecięcych wyrazów, a przesunięcie akcentów nadało im egzotycznego brzmienia.

GGDuo to duet, który tworzy małżeństwo - Gabi i Wojciech Gąsior. W swojej twórczości poruszają tematy wiary, małżeństwa, rodzicielstwa, budowania relacji w rodzinie… 

Jednym z najbardziej znanych utworów ich autorstwa jest  „Moja Cisza”  a także opracowania chrześcijańskich pieśni w polskiej wersji językowej takich jak: "Być bliżej Ciebie chcę", czy „W Chrystusie mym”

DEON.PL POLECA

Tym razem przygotowali coś wyjątkowego z okazji Dnia Dziecka. 

Będąc rodzicami trójki dzieci, przez kilka lat zapisywali śmieszne, przekręcone wyrazy wypowiadane przez swoje pociechy, podczas kiedy uczyły się mówić.  

Postanowili stworzyć z nich piosenkę o tajemniczo brzmiącym tytule „Nieduptak”.

Jej tekst w całości powstał z połączenia takich właśnie wyrazów dziecięcych, a przesunięcie akcentów w tych wyrazach dodatkowo nadało im egzotycznego brzmienia. Muzycznie utwór opiera się na wykorzystaniu głosu ludzkiego oraz akustycznej gitary basowej, z dodatkiem  instrumentów perkusyjnych.

Autorem ilustracji i animacji do piosenki jest Jola Jarczewska.

***

Pomóż zorganizować wakacje dla domu dziecka w Żmiącej. 

Dom dziecka w Żmiącej k. Limanowej to absolutnie wyjątkowe miejsce, w którym dzieci pozbawione rodziny znajdują nie tylko troskliwą opiekę, edukację, wsparcie medyczne i psychologiczne, ale przede wszystkim prawdziwą przyjaźń i poczucie własnej wartości. Co roku w tym okresie w Żmiącej odbywał się piknik, na którym zbierano środki na wakacje dla dzieciaków. Niestety w tym roku z powodu pandemii nie było to możliwe, dlatego tym razem prosimy naszych darczyńców o wsparcie online. Wpłat można dokonać za pomocą tej zrzutki. 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Przez kilka lat zapisywali przekręcone słowa swoich dzieci. Nagrali z nich niezwykłą piosenkę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.