Podpalają lasy, by zasłynąć w internecie. Na TikToku pojawił się niebezpieczny trend

Podpalają lasy, by zasłynąć w internecie. Na TikToku pojawił się niebezpieczny trend
Fot. depositphotos.com / twitter
noizz.pl / kb

Na TikToku pojawił się bardzo niebezpieczny trend. W Pakistanie odnotowano pożary, które zostały specjalnie wzniecone na potrzeby nagrania do mediów społecznościowych.

Niebezpieczny trend na TikToku w Pakistanie

Humaira Asghar zamieściła na TikToku nagranie, na którym w balowej sukni spaceruje na tle płonącego lasu. Według niej nie zrobiła nic złego. Aktualnie obserwuje ją na tym medium społecznościowym ponad 11 milionów osób.

Po publikacji kobieta znana w sieci jako "Dolly", została oskarżona o podpalenie lasu w Parku Narodowym Margalla Hills w Islamabadzie, stolicy Pakistanu. Nagranie zostało usunięte z TikToka, jednak inni użytkownicy zapisali je i opublikowali m.in na Twitterze.

To nie pierwszy taki przypadek w Pakistanie. W maju bieżącego roku, w kurorcie turystycznym na północy tego kraju, policja aresztowała mężczyznę, który celowo wzniecił pożar, by stworzyć sobie atrakcyjne tło do swojego filmu.

Na jeszcze innym nagraniu, które również pojawiło się w sieci, widać dwóch mężczyzn, którzy wzniecają pożar lasu, a następnie uciekają przed nim.

W okresie od połowy kwietnia do końca lipca w Pakistanie występują ogromne upały. W niektórych regionach kraju termometry pokazują nawet 51 stopni Celsjusza.

Źródło: noizz.pl / kb

 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Pan stworzył nas wolnymi – i dzięki temu zdolnymi do miłości

Cudowność działania Boga w naszym życiu nie polega „jedynie” na tym, że czyni nas On wolnymi (zewnętrznie, wewnętrznie); chodzi o to, że czyni nas...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Podpalają lasy, by zasłynąć w internecie. Na TikToku pojawił się niebezpieczny trend
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.