Gdzie trafiają bagaże po odprawie bagażowej? Filmik z TikToka podbija internet

Gdzie trafiają bagaże po odprawie bagażowej? Filmik z TikToka podbija internet
Fot. depositphotos.com
TikTok / kb

Co dzieje się z bagażami po odprawie na lotnisku, gdzie właściwie trafiają? Na TikToku pojawiło się nagranie, które odpowiada na to pytanie. 

Przed lotem, duży bagaż rejestrowany zostawiony zostaje przy stanowiskach odprawy biletowo-bagażowej. Po pozytywnej weryfikacji, walizka trafia na taśmę prowadzącą do bagażowni. Co dzieje się dalej?

Gdzie trafiają bagaże w samolocie?

Po trafieniu do bagażowni walizki są ponownie skanowane, a następnie wrzucane na wózek, który podwozi je pod samolot. Zwykle bagaże trafiają prosto do luku, który najczęściej znajduje się pod pokładem maszyny. To tam układane są walizki przed lotem i stamtąd są wypakowywane po wylądowaniu samolotu.

Na TikToku pojawwiło się nagranie pokazujące, jak wygląda praca związana z odbiorem i układaniem walizek. Nagranie pochodzi prosto z luku bagażowego.

@djsugue Do you usually have rollers on yo luggages or you carry duffle bags when you fly? ???? #fypシ #ramper #rampagent #737 #airport #travel #viral Love You So - The King Khan & BBQ Show

Źródło: TikTok, Onet

DEON.PL POLECA

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Dobiecki

O czym nie mówi się głośno?

Kto odpowiada za śmierć 150 tysięcy Amerykanów? Komu grozi wojna domowa, a gdzie żyje się jak w więzieniu? Który region świata jest bardziej skomplikowany niż montaż mebli z Ikei?...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Gdzie trafiają bagaże po odprawie bagażowej? Filmik z TikToka podbija internet
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.