Sara James w finale amerykańskiego "Mam talent"! Obejrzyj jej wspaniały występ

Sara James w finale amerykańskiego "Mam talent"! Obejrzyj jej wspaniały występ
Sara James w finale AGT / Fot. America's Got Talent / YouTube.com
polskieradio.pl / tk

Pochodząca z Polski 14-letnia piosenkarka Sara James wystąpiła w finale słynnego programu "America's Got Talent". Wykonała własną wersję piosenki Kate Bush "Running Up That Hill", po czym otrzymała owacje na stojąco od jury i widzów w studiu.

Sara James w finale amerykańskiego "Mam talent"

- Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Ale potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski, z jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie! To było bezbłędne - powiedział Simon Cowell, twórca „Mam talent” i jeden z zasiadających w jury.

DEON.PL POLECAHowie Mandel, inny z członków jury „dodał, że Sara jest piękną, utalentowaną perfekcjonistką, błyszczącą, młodą 14-latką, która jeszcze nie raz będzie występować w USA” – podaje polskieradio.pl.

Polka w Stanach Zjednoczonych robi furorę już od samego początku. W czasie jej pierwszego występu wciśnięty został słynny "Golden Buzzer", gwarantując wokalistce awans do kolejnego etapu programu.

W trzecim półfinale "America's Got Talent" Sara wykonała utwór Eltona Johna "Rocketman". Również i ten występ zachwycił publiczność i jury popularnego programu.

Finał amerykańskiego talent show odbył się 13 września (w nocy z 13 na 14 września czasu polskiego). Wyniki programu poznamy z kolei następnego dnia, 14 września (w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego). Zwycięzca AGT wygra aż milion dolarów.

„Głosowanie w konkursie w cotygodniowych rozgrywkach amerykańskiego show trwa od wtorku (od godziny 20 tamtejszego czasu) i kończy się w środy o godzinie 7 rano. Każdy widz może oddać 10 głosów przez aplikację programu AGT lub poprzez stronę nadawcy - stację NBC” – podaje polskieradio.pl.

Kim jest Sara James?

Sara James jest polską piosenkarką i zwyciężczynią czwartej edycji programu The Voice Kids, a także finalistką amerykańskiej edycji "Mam talent!". Jest córką Polki - Arlety Dancewicz oraz Nigeryjczyka - Johna Jamesa. "Uczy się w szkole podstawowej w Ośnie i uczęszcza do szkoły muzycznej I stopnia w Słubicach, gdzie uczy się gry na pianinie" - czytamy w Wikipedii.

Źródło: polskieradio.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka

Najbardziej lubiany polski ksiądz w rozmowie życia.

Ceniony za swój autentyzm, odwagę i szczerość. Podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym głównie z tego, że...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Sara James w finale amerykańskiego "Mam talent"! Obejrzyj jej wspaniały występ
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.