Tak Sara James śpiewała na Jasnej Górze. Posłuchaj utworu "Jesus Christ, You Are My Life"

Tak Sara James śpiewała na Jasnej Górze. Posłuchaj utworu "Jesus Christ, You Are My Life"
Sara James wystąpiła w koncercie na Jasnej Górze z utworem "Jesus Christ, You Are My Life" (fot. YouTube/Bądźmy Razem. TVP)
Deon.pl/YT/

To był przepięknie i z mocą wykonany utwór. Posłuchaj, jak podczas koncertu na Jasnej Górze Sara James zaśpiewała piosenkę "Jesus Christ, You Are My Life". Teraz nastolatka z Polski stoi przed wielką szansą, aby oczarować USA i wygrać telewizyjny konkurs "America's Got Talent", którego finał zaplanowany został na 13 września br.

"America's Got Talent" (konkurs znany pod polska nazwą "Mam talent") gromadzi przed telewizorami dziesiątki milionów widzów w USA. Występy z tego konkursu znane są również internautom, chcącym jeszcze raz zobaczyć swoich ulubieńców. Ostatni występ Sary James ma już na oficjalnym koncie AGT na platformie YouTube 3 mln odtworzeń. Był to jej półfinałowy występ, którym zachwyciła jurorów i publiczność awansując do grona wybrańców, którzy 13 września powalczą o zwycięstwo w "America's Got Talent 2022".

Jeszcze więcej bo 18 mln odtworzeń zyskała pierwsza piosenka zaśpiewana przez Sarę James w AGT. Ten występ Polski zrobił tak ogromne wrażenie na jury, że zabrzmiał "Golden Buzzer" ("złoty dzwonek"), czyli sygnał oznaczający dla wykonawcy, że bez potrzeby udziału w dalszych eliminacjach awansuje do półfinału.

DEON.PL POLECA

Sara James wygrała w Polsce czwartą edycję „The Voice Kids” oraz zajęła drugie miejsce w międzynarodowym konkursie Eurowizji dla dzieci.

Zanim Sarę James zobaczymy w finałowym występie amerykańskiego "Mam talent" (trzymajmy za nią kciuki!), posłuchajmy jej pięknego i pełnego mocy wykonania utworu "Jesus Christ, You Are My Life", którym zachwyciła widzów koncertu na jasnej Górze.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Stoparczyk

Kamil Stoch padł na kolana w błoto, by poprosić ukochaną kobietę o rękę. 
Martyna Wojciechowska wskoczy z tobą w kałużę, a jak trzeba będzie, to raz jeszcze spojrzy na nas z dachu świata. 

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Tak Sara James śpiewała na Jasnej Górze. Posłuchaj utworu "Jesus Christ, You Are My Life"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.