Sara James miażdży konkurencję w amerykańskim "Mam talent!". USA są zachwycone 14-latką z Polski

Sara James miażdży konkurencję w amerykańskim "Mam talent!". USA są zachwycone 14-latką z Polski
fot. America's Got Talent / YouTube
Interia / Wikipedia / America's Got Talent / YouTube / pk

Występ Sary James w "America’s Got Talent" rozkłada na łopatki. Wokalistka z Polski zdobyła serca jury i publiczności, śpiewając "Rocketman", legendarny utwór Eltona Johna. Zaprezentowała bardzo wysoki poziom. Czegoś podobnego w "Mam talent!" nie widzieliśmy już dawno.

Pochodząca z Polski wokalistka wniosła zupełnie nową jakość do amerykańskiej edycji "Mam talent!". Pozostali uczestnicy muszą się naprawdę postarać, aby zaprezentować poziom choćby zbliżony do tego, jaki pokazała Sara James.

W trzecim półfinale amerykańskiej edycji "Mam talent!" Polka zaśpiewała utwór Eltona Johna "Rocketman", który zachwycił publiczność i jurorów popularnego talent show do tego stopnia, że brawa i głosy zachwytu nie cichły ani przez chwilę.

Gdy tylko Sara zaczęła śpiewać, publiczność natychmiast zaczęła wyrażać aprobatę wobec głosu 14-latki i jej interpretacji popularnej piosenki. Wraz z rosnącym napięciem, pojawiało się coraz więcej zachwytów, aż do eksplozji w kulminacyjnym momencie. Coś takiego nie zdarza się w "Mam talent!" często.

DEON.PL POLECA

- Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój - powiedział cytowany przez Interię Simon Cowell.

- To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy - dodał zachwycony Howie Mandel.

Polka w Stanach Zjednoczonych robi furorę już od samego początku. W czasie jej pierwszego występu wciśnięty został słynny "Golden Buzzer", gwarantując wokalistce awans do kolejnego etapu programu.

Sara James zachwyca Amerykę nie tylko swoim głosem. Jest bezpośrednia i szczera, przez co wzbudza sympatię jury i publiczności.

Kim jest Sara James?

Sara James jest polską piosenkarką i zwyciężczynią czwartej edycji programu The Voice Kids, a także finalistką amerykańskiej edycji "Mam talent!". Jest córką Polki - Arlety Dancewicz oraz Nigeryjczyka - Johna Jamesa. "Uczy się w szkole podstawowej w Ośnie i uczęszcza do szkoły muzycznej I stopnia w Słubicach, gdzie uczy się gry na pianinie" - czytamy w Wikipedii.

Źródło: Interia / Wikipedia / America's Got Talent / YouTube / pk

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Roman Groszewski SJ

Z nich zaś największa jest miłość…
1 Kor 13,13

Pragniemy kochać i być kochani. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu i miłości. Jesteśmy do tego powołani, bo Bóg jest miłością: wcieloną,...

Skomentuj artykuł

Sara James miażdży konkurencję w amerykańskim "Mam talent!". USA są zachwycone 14-latką z Polski
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.